Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » El lehet felejteni valaha a...

El lehet felejteni valaha a gyerekem apját? Terhesen magamra hagyott és csak idegeskedek stresszelek. A baba ezt érzi?

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy el fogod felejteni!!Ugyan valoszinuleg jelen lesz mindig az eletetekben, mar ha akarja latni a gyereket.Egy konnycseppet sem ejtenek egy ilyenert, aki elhagyja a terhes parjat!Tervezett baba volt?
2016. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
A stresszet érzi a baba, úgyhogy próbálj megnyugodni, habár tudom, hogy most nem könnyű. Az embert elfelejteni nem fogod, de majd kiszeretsz belőle, és amikor rátalálsz a nagy ő-re, a fejed fogod verni a falba, hogy lehettél olyan vak, hogy szeretted.
2016. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Szia!

Persze, hogy el fogod felejteni.

Én 14 hetes kismama vagyok a 11. héten akart abortuszra rángatni, mivel ő "meggondolta magát"... előtte meg jobban akarta a babát, mint én :(

Én abba a pillanatba megutáltam és már csak a kisbabámra koncentrálok.

Jah és próbálj megnyugodni és lazítani, mert érzi a baba ha te stresszelsz. :(

2016. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Basszus. Én is így voltam. Jobban akarta mint én. És tessék. 31 hetes vagyok. Kirakott mert neki szabadság kell. Én is utálom őt de közben szeretem is meg mindig. Nem tudom elfelejteni 😕
2016. júl. 12. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes, aki szerint el lehet felejteni. Hát hogy lehetne? Ott a gyerek, aki az ő vére, talán rá fog hasonlítani. Sosem lehet elfelejteni. Max nem foglalkozik vele az ember. Először nyilván szerelem volt, ami most át csap gyűlöletbe, de idővel egyszerűen nem lesz semmiféle érzelem benned felé. Hogy ez kinél mennyi ideig tart, az változó
2016. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Engem nem hagyott el,hanem én őt,mikor a lányunk 2,5éves volt. Egy pokol volt mellette nekem már jó ideje. Hát el nem felejtettem,mert azért van nála a gyerek néha,aki 3,5éves múlt,de már nem utálom,nem szeretem,csak nyűgnek érzem,tehernek,amiért veszekedik,cigizik a gyerek mellett,nem fürdeti meg,még ha csak tényleg 2napot is van ott 2-3hetente... Csodás párom van azóta,jön a közös baba is majd lassan,a lányom is rendben van velünk,nem is emliti az apját már. Sok idő volt,de mondhatni elfelejtette az apját. Szereti őt,el is van ott ,mert kicsi még,de itthon soha nem említi már,hogy hiányzik neki vagy bármi. Sokat sirok sajnos még most is amiatt,hogy miért nem szereti úgy a lányt,mint mi.
2016. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Szomorú,biztosan nagyon rossz lehet MOST neked.De ne felejtsd el,az idő megoldja.Tudom,tudom,hatalmas közhely,de ez így van!

Valószínűleg később,a baba születése után egyre rosszabbra fordultak volna a dolgok.Talán szerencsésebb,ha még most lelépett.Nem tudom felfogni,hogy miért viselkedik valaki úgy,mint a te volt párod!Hirtelen szabadság kell,hirtelen nem kell már a baba...atyám...Az én értékrendem szerint ez megbocsáthatatlan,undorító,egyszerűen érthetetlen.

Nem akarok ömlengeni,de egy baba annyi-annyi szeretetet ad,az első perctől kezdve!

Te pedig ne keseregj sokat,koncentrálj a kicsire.Idővel új párt is találhatsz,valakit aki megbecsül és szeret benneteket,együtt a gyermekeddel!

Sok szerencsét,remélem minden rendben lesz!

2016. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2016. júl. 12. 21:09
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Én is egyedül maradtam terhesen, ráadásul én eléggé féltem is tőle, mert többször megfenyegetett, hogy majd egyszer eljön a gyerekért. 9 éve nem láttam, nem is nagyon szokott eszembe jutni. Amennyire tudom, azóta neki is új családja van, most egy másik nőt terrorizál. Én szerencsére megszabadultam tőle, a gyerek meg a férjemet tekinti apjának. Persze tudja, hogy van egy vér szerinti apja valahol, de nem kíváncsi rá.
2016. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!