Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudok olyan lepedőt venni...

Hol tudok olyan lepedőt venni a kiságyba, ami nem ázik át? Mi a neve pontosan?

Figyelt kérdés
Akár netes elérhetőség is érdekel, tatabányaiak vagyunk.
2010. máj. 14. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
szia.én az elefáni babadiszkontban vettem...google- ba beírod és ki is dobja az oldalt.van telefonszám is....azt sajna nem tudom hogy van e online rendelés..de egy próbát megér. a nevét sem tudom a lepedőnek...de nagyon jó..imádom..a teteje puha pamut,az alja pedig gumírozott..az ára olyan 3000ft körül van.rem. tudtam segíteni.
2010. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom a nevet,de probald meg gumirozott agybetet neven keresgelni.Budapesten az egeszsegugyi kellek boltban aruljak felnott agyra,gondolom kisagyra a bababoltban erdemes megnezni.Mivel az egyik oldala gumis ezert nem szellozik, csak akkorat tegyel az agyra amekkora szukseges,ne az egesz agyat takard be vele, mert izzadni fog a melegben a babad.
2010. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én még a gyermekágyas időszakban terítettem magam alá egy gumi lepedőt, csak derék részre, hogy ne vérezzem össze a matracunkat. Borzalmas érzés volt. iszonyatosan izzadtam tőle. Mintha nejlon zacskóban feküdnék.

Ezek után a babánál már nem használtam.


A kókusz matrac lényege abban van többek közt, hogy a nedvességet sem szívja magába. A huzatát ki lehet mosni, a csupasz matracot meg napoztatni.

De akkora baleset sosem történt.

A pelus elég volt, és most, hogy szobatiszta lett, még éjszakára adtam pelust, de amikor nem engedi, akkor teszek alá egy régi pamut törölközőt, ami szintén bevált.

2010. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

itt 2 féle is van. Ezek légáteresztők és vízzárók:

[link]

2010. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!