Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lepedőt vegyek a...

Milyen lepedőt vegyek a kiságyba? Kokuszmatrac tetejére?

Figyelt kérdés
gumis szélüt vagy simát? és mit tegyek alá ami nem zörög és nem hagyja átázni, de nem nyomja el a kokuszmatracot?
2010. ápr. 27. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem gumis szélű pamutlepedő van a kókuszmatracon. Mi eldobható pelust használunk, 8 hónap alatt egyszer sem lett nedves a lepedő. Max, ha visszabukott a baba. A feje alá mindig tettem textilpelust a lepedőre és ezt cserélgettem szükség szerint. Mostanában kezdjük ezt elhagyni.
2010. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a gumis szélű a legjobb. Az Ikeában vettünk, két fehér egy csomagban olcsóbb, mint a bababoltokban egy. Nálunk 1x volt csak pisis átázás, de szinte csak a lepedő lett nedves. Nem érdemes a lepedő alá semmit tenni. Én úgy tudom, csak a szobatisztaság tanulásakor ajánlják a lepedő alatti védőt.
2010. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a gumis szélű lepedő mellett voksolok! Azt nem tudja összegyűrni. Mi vettünk a matrac fölé olyan védőlepedőt, mainek az egyik fele vízhatlan. Szerintem nagyon jó. Az én kisbabám nagyon sokat bukik, és sokszor még bizony ez a réteg is tejcis lesz. Én vennék egyet a helyedben, nem nagy összeg... Ja, és ez nem zörög!

Boldog Babavárást kívánok Neked!

2010. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi gumis szélű lepedőt tettünk a kiságyba, hogy ne csúszkáljon. A lepedő alá pedig vettünk gumilepedőt, ez sok balasetet megelőzött már. (Azt hiszem 600 ft volt, de sokáig jó, már 7hónapja használjuk.)Fürdéskor is a törcsi alá gumilepedőt rakunk.
2010. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi olyan lepedőt vettünk, aminek a négy sarkán van egy-egy gumi, amivel a matracra kifeszíted a lepedőt, a hátulja vízhatlan, de szellőző anyagból készült. Így se pisi, se bukás nem jut át a matracra, de a babának sem lehet baja, ha belefúrja az arcát. Ezekben a boltokban kapsz ilyet: [link]

B.

2010. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is gumis lepedőt használunk, szerintem praktikusabb, és máég olcsóbb is.
2010. ápr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mi is az ikeás 2 db-s gumis lepedőt használjuk, közvetlen a kókusz matracon van rajta, a baba feje alá még teszek egy textil pelust

a szintén ikeás gumis lepedőt, nem tettem be az ágyba, mert akkor nehezebben szellőzik a matrac, így azt a saját ágyunkon használom, amikor napközben ott pihen a pici vagy ott pelenkázom

2010. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok köszi a kkor megrendelem az ikeásat 2 db van benne
2010. ápr. 27. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!