Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kulturalis programokra...

Milyen kulturalis programokra viszitek nagycsoportos, esetleg 8-11 eves gyermekeiteket?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 26. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinhazat szereti es pl. Mezogazdasagi Muzeum, Planetarium. Vasuttorteneti Park is rendszeres program, bar az nem tudom mennyiben szamit konkret kulturalis programnak.
2017. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Utoljára színházban voltam a 6 és a 8 évesemmel. Szoktunk járni moziba, gyerekkoncertre, voltunk kiállításon és múzeumban.
2017. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 jafnrétti ***** válasza:

9 éves a fiam, a színházat nagyon szereti :) A múzeumok is érdeklik, a sulival is szoktak menni, de családilag is megyünk időről időre, pl. néprajzi múzeum, természettudományi múzeum, várostörténeti múzeum, Csontváry múzeum, nálunk ezek vannak, illetve mi ezeket néztük meg eddig (Pécs). Meg planetáriumban is voltunk már, mondjuk oda szinte havonta el lehetne menni, mindig más és más előadások vannak, és mindig megjelölik, hogy melyik korosztály számára.

Ha jó lesz az idő, elmegyünk majd a Nagyharsányi Szoborparkba, gyerekkoromban voltam ott utoljára, én nagyon szerettem, remélem a fiamnak is tetszeni fog. Ja, meg akkor már a siklósi várat is megnézzük, ez simán belefér egy napba.

2017. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. márc. 8. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:

A két nagyobbik lányom 6 és 5 éves.

Színház (musicaleket imádják), mozi, állatkert, Tropicarium, gyerekkoncert, múzeum, kiállítás, bármi jöhet nekik szerencsére.


Legutóbbi kiállítás a Titanic volt, amire vittük őket, színházban múlt héten a 6 évest vittük a Macskákra. De decemberben a Diótörő balettot is végigülték.

2018. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bábszínház, színház, ritkán mozi - nem szereti - 6 èves. Koncerten párszor voltunk, Múzeumból csak a Természettudományiban és a Mezőgazdaságiban volt mèg. Állatkert, Tropikárium sűrűn, ezeket nagyon élvezi.

A Csodák Palotája van tervben, mèg ott sem voltunk. Ha van a Városligetben, a Várban gyerekprogram oda is szoktunk menni és nyáron a Gyerekszigetre.

2018. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Színház, bábszínház, koncert, mozi.
2018. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!