Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti engeditek gyermekeiteket...

Ti engeditek gyermekeiteket február 29-én, hétfőn iskolába vagy csatlakoztok a tiltakozáshoz?

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 19:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Mert 29.en mi lesz?,Uj sztrajk? Ettol fuggetlenul megy iskolaba nalunk szerintem.
2016. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
"Nem leszek suliban" nevű tiltakozás lesz, igen, sztrájk.
2016. febr. 19. 20:11
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Megy suliba rendesen .
2016. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
Három iskolás gyermekem van. Meg nem döntöttük el, mi lesz.
2016. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem megy egyik sem, egyetértek az akcióval és ezúttal elhasználjuk a szülőit, amit sose szoktunk. A gyerekek a legnagyobb elszenvedői ennek az agyatlan rendszernek... :( A mi sulinkban jövőre kötelező lesz az egész napos iskola, délután is akarnak órákat, ami az 7 évesemnek abszolút nem megfelelő, a tanárok állandóan kivannak.. Nem jó ez így, de gondolom vannak nálam szakavatottabbak is a témában.
2016. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem megy. Ő maga is egyetért a tanárokkal ebben a témában, átlátja sok részletét a rendszernek, hogy miért tiltakoznak, így jogosnak éreztem, hogy engedjem az napra a "lógást".
2016. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem mennek.
2016. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%

Most hallok először róla, de akkor természetesen nem megy. Kicsit problémás lesz, mert aznapra van időpontom genetikai ultrahangra, de maximum jön velem, legalább megnézi a kistesóját. :)


Egyértelműen támogatok minden, a jelenlegi oktatási rendszernek csúfolt izé megváltoztatására irányuló törekvést.

2016. febr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%

# 5: Nálunk már most egész napos iskola van, és a legutóbbi szülőin a tanítóink elmondták, hogy mennyire túlterheltek a gyerekek, és míg pár évvel korábban tudtak haladni az anyaggal, és a gyerekeknek is volt idejük gyereknek lenni, jelenleg esztelen rohanás az egész oktatás.

Ők is voltak tüntetni (szülőként és pedagógusként egyaránt) és kifejezetten kérték, hogy ha egyetértünk a törekvéseikkel (ami leginkább a gyerekek túlterheltségének a megszüntetése), akkor csatlakozzunk.

2016. febr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
19%
8 válaszolo miért természetes hogy nem engeded ,nyugodtan mennyen suliba jobb mint ha veled ül az orvosnál szerintem ,enyém gyerek megy .
2016. febr. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!