Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani szülinapi...

Tudnátok mondani szülinapi ajándékötleteket 11 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 27. 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Társasjáték, csocsóasztal, focimez, uszodabérlet, bicikli, roller, görkorcsolya, (és védőfelszerelés), focikapu, kosárpalánk, ugrálóasztal (szobai), kiskutya, aranyhörcsög (ketreccel együtt), ékszerteknős (terráriummal), távirányítós autó, -helikopter, drón, fényképezőgép, gitár, szintetizátor, vagy más hangszer (zeneórával együtt), okosóra, tablet, vr szemüveg, hajó-tank-repülőmakett festékkel és ragasztóval, és egy torta mindenképp. :)
2017. ápr. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a gyerektől függ hogy mi érdekli,mert az egyik megőrül a focis dolgokért (nagyobbik fiam), a kisebbiket viszont hidegen hagyja,ő a járművekért van oda. Minden gyerek más,mi nem tudhatjuk mi érdekli,minek örülne.
2017. ápr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok.

Igen, állatot ajándékba! Nem tudjuk, ki a kérdező, akár egy tanácstalan anya is lehet. Én is ilyenkor jövök rá, hogy már mindene megvan a büdös kölöknek. :)

A lányom kisebb. Karácsonyra tengeri malacot kapott. Azt az arcot látni kellett volna! És a mai napig odavan érte. Természetesen vásárlás előtt úgy számoltam, hogy lehet, hogy évekig kell etetnem és takarítanom. Ehhez képest egyszer nem kellett hozzányúlni.

Nem azt írtam, hogy ész nélkül vegyen állatot!

Csak felsoroltam egy csomó dolgot, amit (vagy hasonlót) érdemes venni egy ekkora gyereknek.

Szerintem mondjuk jobb ajándék egy háziállat, mint vr szemüveg, vagy egyéb kütyü, de nem vagyunk egyformák. :) Ahogy a gyerekek se.

2017. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lego Lego Lego :)

Nerf szivacslövő

Tankok

2017. ápr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!