Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Ballagás

A kérdés

Valaki tud mondani gimnáziumi ballagási ajándékötleteket?

Tudom, tudom, elég gáz, de fantáziám sajnos nincs. Szívesen elfogadnék pár ajándékötletet. :) Előre is köszönöm! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: ballagás, ajándék, ötlet, ajándékötlet, ajándékozás

04-20 17:48  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2
Na de mégis, valami támpont? Fiúnak, lánynak, milyen összegben?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 04-20 17:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Fiú, 18 éves és 30ezer forintig :D

# 2/11Időpont 04-20 18:59 Privát üzenet
Ha tovább tanul, akkor egy tabletnek biztos örűlne.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 04-20 19:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ha lehetne, akkor kerülni kellene a szórakoztatóelektronikát és a hasonló dolgokat.
Inkább valami hagyományosra gondolok.

# 4/11Időpont 04-20 19:54 Privát üzenet
Hát mint említettem, ha tovabb tanul valamilyen jó irányba, akkor nem gondolom hogy a tabletet szórakozásra használná. Egyetemet főiskolán hasznos lehet egy jo kis porgos tablet! Vagyis én igy tervezem, most vegzek enis :D Egyebként talán még egy karóra is jo lehet! 30 ezerért nem akármilyet tudsz neki venni es az elég hagyományos, ugyanokkor hasznos es praktikus.

# 5/11Időpont 04-20 20:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

a karóra nagyon jó ötlet, ezen én is gondolkoztam. :D Valami hasonló ötlet, mint a karóra? :) Ez az irány megfelel. :D

# 6/11Időpont 04-20 20:06 Privát üzenet
Hát az ékszereket az nem ajánlom! Talan valami olyasmi kellene amit tud használni! A hobbijához valami kiegészítő, vagy ha sportol valamit akkor ahoz!

# 7/11Időpont 04-20 20:38 Privát üzenet
ora, parfum azert necces, mert ha mar az ajandekotlethez is a gyakoris kozonseg kell, akkor vszinu h nem ismered annyira kozelrol az ajandekozottat, ezekkel pedig igen melle lehet loni, ha nem ismered az izleset.
szuloket kene megkerdezni, hogy szeret e pl olvasni ( mert akkor konyv/ek, ebook olvaso, konyvutalvany), vagy van e valami hobbija ( sportolashoz kellek, felszereles, rajzolashoz, festeshez rajzeszkozok, stb)...
kerdezz utana a szuloknel, tesoknal, hogy minek orulne a legjobban!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 04-21 10:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! :)

# 9/11Időpont 04-21 14:43 Privát üzenet
Én pénzt adnék, ebben a korban a gyerekek nincsenek nagyon eleresztve, viszont terveik, vágyaik vannak. És nem biztos, hogy egy újabb hasztalan kacatra vágynának, ami menne a polcra a többi közé.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 04-23 16:36 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok olyan kézzel készíthető ajándékötleteket mondani karácsonyra, amik jók szülőknek?
Tudtok ajándékötleteket mondani?
Tudnátok nekem mondani ajándékötleteket 1 éves évfordulóra? (lány,15 éves)
Ajándékötleteket tudnátok mondani?
Ajándékötleteket tudnátok mondani a leendő barátom szülinapjára? Többi lent.
Házi ajándékötleteket tudnátok mondani házassági évfordulóra?

Kérdések a Ünnepek rovatbólKérdések a Ballagás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu