Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Valaki tud mondani gimnáziumi...

Valaki tud mondani gimnáziumi ballagási ajándékötleteket?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, elég gáz, de fantáziám sajnos nincs. Szívesen elfogadnék pár ajándékötletet. :) Előre is köszönöm! :)

2017. ápr. 20. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na de mégis, valami támpont? Fiúnak, lánynak, milyen összegben?
2017. ápr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fiú, 18 éves és 30ezer forintig :D
2017. ápr. 20. 18:59
 3/11 anonim válasza:
Ha tovább tanul, akkor egy tabletnek biztos örűlne.
2017. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ha lehetne, akkor kerülni kellene a szórakoztatóelektronikát és a hasonló dolgokat.

Inkább valami hagyományosra gondolok.

2017. ápr. 20. 19:54
 5/11 anonim válasza:
Hát mint említettem, ha tovabb tanul valamilyen jó irányba, akkor nem gondolom hogy a tabletet szórakozásra használná. Egyetemet főiskolán hasznos lehet egy jo kis porgos tablet! Vagyis én igy tervezem, most vegzek enis :D Egyebként talán még egy karóra is jo lehet! 30 ezerért nem akármilyet tudsz neki venni es az elég hagyományos, ugyanokkor hasznos es praktikus.
2017. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a karóra nagyon jó ötlet, ezen én is gondolkoztam. :D Valami hasonló ötlet, mint a karóra? :) Ez az irány megfelel. :D
2017. ápr. 20. 20:06
 7/11 anonim válasza:
Hát az ékszereket az nem ajánlom! Talan valami olyasmi kellene amit tud használni! A hobbijához valami kiegészítő, vagy ha sportol valamit akkor ahoz!
2017. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ora, parfum azert necces, mert ha mar az ajandekotlethez is a gyakoris kozonseg kell, akkor vszinu h nem ismered annyira kozelrol az ajandekozottat, ezekkel pedig igen melle lehet loni, ha nem ismered az izleset.

szuloket kene megkerdezni, hogy szeret e pl olvasni ( mert akkor konyv/ek, ebook olvaso, konyvutalvany), vagy van e valami hobbija ( sportolashoz kellek, felszereles, rajzolashoz, festeshez rajzeszkozok, stb)...

kerdezz utana a szuloknel, tesoknal, hogy minek orulne a legjobban!

2017. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. ápr. 21. 14:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pénzt adnék, ebben a korban a gyerekek nincsenek nagyon eleresztve, viszont terveik, vágyaik vannak. És nem biztos, hogy egy újabb hasztalan kacatra vágynának, ami menne a polcra a többi közé.
2017. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!