Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándékötleteket tudnátok...

Ajándékötleteket tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Most lesz 30 a tesóm, de mindig nehezen megy neki az ajándékválasztás.

Orvos, fiatalos, szeret tornázni és főzni, és szereti a kreatív dolgokat is. + Van egy 9 hónapos kislánya.


Sajnos mindenféle utalvány ki van zárva, kicsi a konyhája, ezért mindenféle konyhai eszköz sem jó, szakácskönyve is van vagy ezer.


kb. maximum 10.ezer forintot szánnék az ajándékra.


A válaszokat (ha nem trollok) előre is köszönöm!



2016. márc. 5. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Joga matrac, edzo ruha, vmi mozgassal kapcsolatos szakkonyv, szobanoveny, sminkszerek, illatszer- en vmi ilyesmot adnek.
2016. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez?

[link]

Vagy esetleg befizetni valami fözös tanfolyamra, ilyesmi?

2016. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos ilyen újságot már kapott a 25. születésnapjára.

Szerintem a főzőtanfolyamon megsértődne, mert nagyon jól főz, és egyébként szerintem nincs is szüksége rá.:)

Jógamatraca is van, és van egy csomó sportruhája is..:(

(Nekem is eszembe jutottak ezek, de sajnos eléggé meg vagyok lőve)

2016. márc. 5. 12:54
 4/8 anonim válasza:
Egy fenykepalbumot mondjuk a kozos képeitekkel? ☺ szerintem ez is nagyon jo ajandek lenne 😊
2016. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ez tetszene :)

2016. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kreatív dolgokhoz esetleg alapanyagok? Én is szeretek kreatívkodni, szoktam venni mintás papírokat, model gyurmát, szoktam csinálni scrapbook-ot stb, művészellátóba be lehet szerezni ilyesmiket.


Esetleg egy nagy füzetet, vagy mappát, amibe lapokat rakhat és tudna a kislányáról csinálni scrapbook-ot. Ilyesmire gondolok


https://www.youtube.com/watch?v=c3Xrvlq7j5Q

2016. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem olyan dolgokban is gondolkozhatsz, amik "segítséget" nyújtanak babadolgokban.


Olyanokra gondolok pl. mint vannak ilyen kád fölé felakasztható nagy hálós cuccok, a babajátékoknak, ilyesmi. Tudom, ez elég béna ötlet, de az elvet érted. :D

2016. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kaptam ajándékba név és születési dátum alapján kiszámolt ékszert, un. mandalát, illetve csináltattam is. Egy három darabos ékszerszett hét vagy nyolcezer forint, de kérhetsz csak láncot, vagy bár bármit. Babanaplókat is csinál a hölgy, vagy amit szeretnél. Linkelem az oldalát, nekem ő csinálta az ékszereket, nagyon szépek.

[link]

2016. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!