Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ultrahang fotó tényleg kifakul?

Ultrahang fotó tényleg kifakul?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömtől azt hallottam, hogy érdemes beszkennelni az ultrahang képet, mert olyan technikával nyomják a papírra, hogy egy idő után kifakul. Ez tényleg igaz lehet?
2017. ápr. 27. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

egy idő után biztos,mint a régi fényképek.

Jelenleg a 8 éves uh képem nagyon jó állapotba van,de ha pl majd 10 év múlva előveszem már biza nem így fog kinézni. A tároláson is sok múlik

2017. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
11 éve áll itt egy képkeretben, nem vettem észre fakulást.
2017. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szkenneléssel vigyázz!!!!

Ha hőpapírra nyomtatták akkor egyből fekete lesz a papír a szkenneléstől... Először fotózd be kamerával, hogy meglegyen digitálisan és utána szkennelj :)

Én így tettem és most meglesz sokáig ha esetleg a papír fakulna :)

Amúgy igen, az ultrahang berendezésből nyomtatott kép nálam fakult. Babamozis fotópapírra nyomtatott, az időtállóbb. Szóval attól függ mire nyomták.

2017. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a hűtőre lett kitéve és még meg sem született már fakult. Nagyon csúnya lett :/
2017. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha keretben van, nem fakul, mert az üveg védi, de ha csak kiteszed és fény éri, fakulni fog sajnos
2017. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!