Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt más anyuka, akinek a...

Van itt más anyuka, akinek a férje nem bírta egyszerűen az éjszakai ébredéseket?

Figyelt kérdés

A férjem teljesen ki van attól hogy a gyerek felsír éjjel, pedig nem ő megy be hozzá. Külön szobában alszik, két ajtó csukva, de a gyerek ha felsír, mindketten felébredünk nyilván, én berongyolok és a lehető leggyorsabban visszaltatom, de a férjem így is megébred, és elmondása szerint teljesen kikészül, depressziós ettől az éjjeli 3-4 ébredéstől. (Két gyerekünk van, a kicsi nem akarja átaludni az éjszakát tehát ez megy 6 hónapja, próbáltam már azt is hogy velealszom hogy őt ne zavarjuk de most egyenlőre háromszor felsír kb, ebből kétszer visszaalszik magától, cumival, egyszer meg megszoptatom)

A férjem egyébként nagyon jó apa, de ezt a részét egyszerűen nem bírja, hiába alussza meg a 8 órát, közben felkel 5 percekre háromszor négyszer és ettől olyan és úgy viselkedik, mint aki 3 órát se aludt egész éjjel. Nem könnyű ez így nekem, nem elég a két gyerek, még őt is "ápolnom" kell, mert tényleg látom hogy fizikailag nincs jól, fejfájós lett, rossz a közérzete, állandóan kimerült...Voltatok ti is így? mit kezdjek ezzel?


2017. ápr. 27. 17:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Vegyél neki profi füldugót, már a múltkor is írtuk.
2017. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
30%
Szoktasd le a gyereket az éjszakakelésekről! Neked és a babának is jobb lesz.
2017. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%

Szoptatott babak amig szopnak ebrednek tobbszor ejszaka

Egy gyerek ezzel jar

2017. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
És miért nem ő próbàlja meg megoldani a saját problémàjàt? Keressen magának profi füldugót, àgyazon meg màshol stb. Mennyi idős a kicsi?
2017. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Az en ferjem sem birta... Mi odaig jutottunk, hogy a baba velem alszik egy agyba a ferjem meg kikoltozott a szobabol. En ezt nem tudom megerteni, mert elvileg ketten vallaltuk a gyereket. Nem azt kertem tole, hogy allandoan o keljen de heti 1-2× igazan megtehetne... Nalunk annyi vt be, hogy a babaval alszom, igy felebredek mar a mozgolodasra is. Cicizik 10 percet majd alszik viassza, igy gyakorlatilag en sem igazan ebredek fel a szopi alatt, o sem sir fel, igy konnyebb is megnyugtatni.
2017. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%
Nalunk szerencsere nem volt ilyen. Ha lett volna, biztos nem ugraltam volna hu cseledkent elnemitani a gyereket, hogy ourasaga alhasson.....
2017. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
1: linkelnél ilyet? mert amit próbáltunk nem ér semmit sem.
2017. ápr. 27. 17:44
 8/29 A kérdező kommentje:
ja meg ezt azért vetettem el, mert a nagyobb lányhoz viszont ő megy be, de ha füldugóval alszik nem fogja meghallani, és mehetek hozzá is én..
2017. ápr. 27. 17:47
 9/29 anonim ***** válasza:
41%

Tenyleg kerdezted mar.


Amugy az en ferjem jol birta, mindharom gyereknel. Sokaig szoptattam, koztunk aludtak. De ha betegseg miatt ejszakazni kellett, jobban birta, mint en.

2017. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

persze hogy kerdeztem de nem talaltunk megoldast, hat megprobalom ujra. utolso orulok neked. :)

fel eves.

probaltam leszoktatni az ejjeli kelesrol. 3 hetr alvastreningezunk, nem adok neki cicit hajnal 4ig, ettol le is redukalodott a 8 ebredes 3-4 ebredesre, ennel lejjebb nem tudom vinnimmfel sir mert nem tallaja a cumijat aztan megtalalja es visszaalszik vele. tulajdonkeppen eleg jofej es ugyes...de mit tegyek ha a ferjem azt varna el meg se nyikkanjon 20.00-06.00ig? raadasul szerintem meg van rola gyozodve hogy en csinalok valamit rosszul es a gyerekem egy ufo hogy felevesen még felkel ejjel

2017. ápr. 27. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!