Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magyarorszagon létezik olyan...

Magyarorszagon létezik olyan hogy fiatal vigyáz mas emberek gyerekere pénzért vagyis bébiszitter? Nagyobb varosokban pl Bp Van ilyen? Es hogyan lehet talalni ilyen "munkat"?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen van, viszont fiatalként, tapasztalat és képesítés nélkül maximum ismerősi körben tudsz munkát találni, idegen nem hiszem hogy rád bízná így a gyerekét.
2017. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Egyet értek az 1es válaszolóval.

Plussz még annyi, hogy nem mindegy mennyire fiatal.

Ha annyira mint az amerikai filmekben

( 14-16) éves, akkor nem merném rábízni a babát, kisgyereket.

2017. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha meg ezt sem tudtad, akkor egeszen biztos, hogy

- sem eziranyu vegzettseged (gyermekgondozas, egeszsegugy, stb.)

- sem ilyen tapasztalatod

- sem kisgyerekes napi tarsasagod nincs.


Igy senki nem fog fizetni neked a baby sitterkedesert.

2017. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat am 20 vagyok es ismerősöknek vigyaztam mar a gyerekere persze nem penzert csak szivességből es azert kerdeztem hogy van e ilyen mert faluban lakom es itt nem annyira elterjedt az ilyesmi de varosba fogok menni tovabb tanulni es nemi plussz keresetkent szivesen vigyaznek gyerekekre
2017. ápr. 28. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
A mi bébiszitterünk is 20 éves egyetemista. Úgy láttuk, hogy felelősségteljes, rugalmas, fejben tartja a kéréseinket. Már egy éve nálunk van és elégedettek vagyunk vele.
2017. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért tetted idézőjelbe a munkát?

Igen létezik babysitter, felénk leginkább szájról szájra terjed hogy ki vállal ilyet és kit ajánlanak vagy kit nem.

2017. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És minek tanulsz?
2017. ápr. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat rendőr szeretnek lenni de igazából nagyon szeretem a gyerekeket marmint mielőtt valaki rosszra gondolna nem vagyok pedofil szeretek foglalkozni velük mivel fiu vagyok óvobácsi kivan zárva, a tanarhoz diploma kell es eleg gyengén fizet legalábbis mifelénk orvoshoz meg sokat kell tanulni szóval jo lenne gyerekek közeleben lenni es így még pénz is lenne de gondolom bébiszitterben is inkabb a lányok vannak előnyben
2017. ápr. 29. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ovinkban van ovo bácsi ,viszont férfi babyszitertöl még nem halotam.
2017. ápr. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jézusom.
2020. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!