Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek 3 kicsi gyereke van de...

Akinek 3 kicsi gyereke van de nincsenek nagyszülők, az hogy oldja meg a kikapcsolódást? Létezik olyan bébiszitter aki 3 gyereket elvállal?

Figyelt kérdés
Gondolom ilyen nincs. A gyerekek 5-3-1 évesek. Nincsenek nagyszülők sajnos.(aki van azt meg nem érdekeljük). Vagy törődjek bele hogy amíg nagyobbak nem lesznek (na de MENNYIRE nagyok, tizenévesek?) sehova se tudunk ketten elmenni apjukkal vagy én egyedül?
2011. okt. 25. 10:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem nyafogni akarok hiszen mi akartuk (bár a harmadikunk spirál mellett fogant és nem volt tervezve), csak érdekelne más nagycsaládos hogy oldja meg vagy megoldja e egyáltalán?
2011. okt. 25. 10:48
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk még pocakban a harmadik, a nagyok 3 éves lány, 14 hónapos fiú.

Nekem ugyan van anyukám, aki néha tud rájuk vigyázni - nem gyakran, mert még dolgozik, általában egyedül vagyok a gyerekekkel - de van egy kedves ismerősöm, ő vállal 3 gyereket is pár órára, amúgy civilben kórházi gyermekápoló. Kell neki a fizetéskiegészítés, meg el is bír 3 gyerkőccel, hozzá van szokva. :-) Talán ilyesvalakit kellene keresned, aki civilben ovónő, bölcsődei gondozó, ápoló... Ők elég jól bírják a "kiképzést". :-)

2011. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszi hirtelen eszembe is jutott hol kérdezhetnék utána!! jaj de jó köszi!!! Na ezért is jó ez az oldal akármennyen szidják is, mert az ember hajlamos rá hogy beszűküljenek a gondolatai és jó ha valaki kívülről kilendíti:)
2011. okt. 25. 11:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 gyerekem van, őket is bíztam már rá egyszerre bébiszitterre. :) Sajnos a többség nem engedheti meg magának, hogy visszautasítson egy ilyen ajánlatot, csak mert "túl sok a gyerek", de aki tapasztaltabb, az még szeretheti is, hogy így van.
2011. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És egyébként ez ilyenkor úgy van hogy 3 gyerek akkor 3x annyi az órabér?
2011. okt. 25. 12:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát azért nem 3x annyi, de nyilván valamivel magasabb összeget kell ajánlani, mintha csak 1 gyerek lenne.
2011. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen azt gondoltam . Mikor még csak egy baba volt és a főiskolára mentem vizsgázni, akkor volt egy bébiszitterünk aki addig vigyázott rá, de ő konkrét tarifát mondott, nem nekem kellett mondani. Húú tök zavarban lennék, milyen összeget is ajánljak, hisz olyan nagyon sokat nyilván nem tudunk fizetni (3 gyerek mellett) ugyanakkor meg a munkája mindennél fontosabb és értékesebb hiszen a legfontosabb embereket bízom rá...Nehéz..
2011. okt. 25. 12:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy segítettem. :-)

Akit én ismerek (vidéken lakunk) 1500-at kér egy órára, ha több gyerek van. Túl gyakran nem mondom, nagy érvágás lehet, de elvétve, egy-egy délután, este, hogy apával kimozdulhassatok, szerintem teljesen megéri. :-)

2011. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mi is vidékiek vagyunk nekem ez teljesen jó lenne bár ahogy korábban nézegettem itt egy gyerek vigyázásra is elkérnek 1200 at...:(
2011. okt. 25. 14:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez csak nyafogás,1gyerekkel a legnehezebb :) Mondom én,aki 6ra is vigyázott már egyszerre(két család gyerekei) :D

De tényleg.Egy gyerekkel játszani kell,lekötni,ha több van gyakorlatilag csak aszükségleteiket kell kielégíteni:) Bár,én jobban szeretek játszani is velük :)

2012. febr. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!