Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Itt miért utálja egymást...

Itt miért utálja egymást mindenki?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a kérdéseket. A válaszolók egy része a kérdezőket oktatja ki minösíthetetlen stílusban, mások pedig a fenti válaszolókra tesznek gúnyos megjegyzéseket, hasonlóan minősíthetetlen stílusban. Ez kinek jó? Miért csináljátok?w(Tudom, tudom, idegesítő az ezredik ilyen meg olyan kérdés, de egyrészt nem kötelezö válaszolni, másrészt már kb.minden kérdésnél ez van.)
2017. máj. 1. 12:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%

Ezt valaki úgyis töröltetni fogja. Fogadni mernék.

Személy szerint én csak az abortuszos kérdéseket utálom, mert az nem gyerekvállalás, nem is nevelés. És ha nekem ilyen gáz látni terhesen, milyen rossz lehet annak, aki évek óta próbálkozik.

2017. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%
En azt utalom, amikor nekiesnek a kerdezonek valami tok nem biztos talalgatassal...pl. ma, szerencsetlen no annyit kerdezett, menjen-e kisbabaval etterembe, a hienak meg egybol nekiugrottak hogy lusta es egeszsegtelen es tuti a gyereket is muszarral tomi. En ilyenkor mindig megvedem a kerdezoket.
2017. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem utálok senkit, szimplán rettenetesen idegesít az emberi hülyeség. Nem, nem arról van szó, hogy valamiben kicsit téved, vagy éppen valami eltérő nézetünk van róla, hanem masszív hülyeségeket kérdeznek.

A kérdések egy jó része ebben a topikban:

- "lehetek terhes?" - nem akar teherbeesni, védekezési formákról és biológiáról fogalma sincs, általában kamasz vagy huszonéves,

- "megnéznétek, ez pozi?" - full negatív teszt, menstruáció előtt egy héttel végezve,

- "ez terhesség tünete?" - felsorolja az összes PMS tünetet,

- töltelék (vatta) kérdések, mint "hogy vagytok?", "tippelj a pocim alapján" és társai, aminek full semmi értelme.


Van néhány érdekes és normális, jogos kérdés, jelenleg a kérdések töredéke...

2017. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
32%
Az első minden szavával egyetértek. Nálam is csak az az egy témakör veri ki a biztosítékot.
2017. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Én nem utállak.
2017. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%

Én nem utállak, 0% ?!

Na azért utálja itt egymást mindenki, mert ilyes s.eggfejek járnak ide, akik egy ilyen választ is lepontoznak.

2017. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Ott kezdodik a baj, amit 3as ir. Nem vitázni akarok. De ez az oldal / kategória arra van h mindenki azt kerdezzen , amt szeretne. Ha 100 hasonlo kerdes van akkor is. Ez van. Errol szol az oldal! Hogy barmit kerdezhessen az ember es egymasnak segitsunk.
2017. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%

Én sem utálok senkit. De az tény és való, hogy ha nem lenne le/fel pontozási lehetőség, fele ennyi ember se járna erre. Ezeknek az a lényege, hogy cukkolja azt, akit esetleg mérgelődik, miért nem hasznos a válasza.


Nagyon sok frusztrált nő van itt, akinek egyetlen barátja sincs, vagy befásult a gyermeknevelés során, vagy depressziós, stb, akik ide szoktak jönni és ARC és NÉV nélkül ossza, an.y-ázza a másikat :)


Szánalmasak, de ez van. :DD

2017. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
55%
H erdekes dolgokat szeretnel olvasni akkor olvass oldalakon. De ez nem arrol szol h minnel erdekesebb legyen a tobbiek szamara... ez onzo dolog
2017. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
30%
7-es: a teljes tájékozatlanságra akkor sem mentség. Az külön tragikus, amikor maga is leírja, hogy tudja hogy hülyeséget kérdez. Akkor miért ne trollkodhatnék? Erre (is) van ez az oldal, hogy pofánvágás veszélye nélkül osszuk ki azokat a barmokat, akiket élőben és kiröhögnél.
2017. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!