Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti mit tennétek?

Anyukák ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
22 èves vagyok ès szeretnèk összeköltözni a pàrommal.A szüleim nem engedik. :( Azèrt mert egyetlen gyerekük vagyok meg csak mi hàrman(anya,apa,èn) vagyunk egymàsnak.65 km lenne köztünk.Nekünk nincs autònk ès nem is szeretnek utazni a szüleim.Netezni se neteznek.Szòval havonta egyszer tudnànk jönni csak haza meg ha hosszabb ünnepek lennènek mert dolgozom meg hàt a benzin se olcsò.Egèsznap veszekednek velem hogy ez a hàla hogy felneveltek,hogy most elhùzok a francba? :( Van 3 cicám,őket sem engedik...màr lassan inkàbb szakìtok a pàrommal... :( :'(
2017. máj. 2. 02:54
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Mivel az anyukáknak szól a kérdésed,ezért anyaként mondom hogy 22 évesen nem korlátoznám a gyerekem semmiféle érzelmi zsarolással. Ez az egyik legundorítóbb dolog a világon.
2017. máj. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igaza van az előttem válaszolónak. Egy anyának nem a gyereke boldogsága a fontos? :(
2017. máj. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedik? Nagykorú vagy, azt csinálsz, amit akarsz, nem kell az engedélyük hozza
2017. máj. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Igazuk van az előttem szólóknak, de azért mégis ...Nem olyan könnyű a szülőnek a dolga.A mai világban a 22 éves kor még fiatalnak számít. És az a fránya 65 km. Értsd meg őket, eddig nevelgettek, mindent megadtak ami tőlük tellett, azt gondolták, hogy öregségükre majd te (egyedüliként) leszel a támaszuk, erre most te el akarsz menni jó messze (szerintük) és csak havonta egyszer láthatnak, ha éppen nem jön közbe valami.Ha lesz gyermeked, akkor őt is csak ekkor láthatják.Hát nem egy felemelő érzés a szülőnek. Próbáld meg elmondani, hogy ha sokba is kerül, de sűrűn fogsz hazajárni, hogy az eddigi feladataidat így is csak te fogod elvégezni,hogy támogatod őket mindenben, mint eddig.És az unokájukat is majd sokszor hozhatják ők el az oviból..és ne veszekedj velük, jót akarnak, csak szépen, nyugodtan. Vagy próbáld meg, hogy a párod költözzön hozzád, vagy a te településeden béreljetek lakást.Ez megoldás addig, amíg a szüleid beletörődnek a külön költözésbe, megszokják a külön éltet, és látják, hogy így is mellettük maradsz.
2017. máj. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jafnrétti ***** válasza:

Anyaként mit tennék? Nem láncolnám magamhoz a felnőtt gyerekemet érzelmi zsarolással, mert ez rettentően undorító viselkedés. Azt, hogy felneveltem, ne akarja meghálálni, főleg ne azzal, hogy a normális, felnőtt életéről lemond azért hogy ott üljön a nyakunkon. Az életre nevelem a gyerekeimet, arra, hogy önállóak legyenek, megálljanak a maguk lábán, és nem arra, hogy 22 évesen is nekem kelljen őket tutujgatni.


Egy 22 éves esetében amúgy sincs olyan hogy "megengedik", mivel az már rég felnőtt. Én ennyi idősen három éve éltem külön a szüleimtől, és semmi hisztit nem csináltak belőle.

2017. máj. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En 1996- ban 21 evesen mentem ferjhez.

Ha a 14 es 17 eves lanyom ekkora lesz, hova korlatoznam? Felnott vagy.

2017. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!