Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek epe kővel válahatt...

Szerintetek epe kővel válahattok babát gyerek vagy műtét szeretném hallani a ti véleményeteket is hogy jól döntsek?

Figyelt kérdés
hát ma engettek ki a kórházból mert a pénteken be görcsöltem és most tudtam meg hogy epe kövem van de Júniusra kaptunk időpontot a lombik programra szerintetek be merjem vállalni a veszélyes? mert ki is kéne műttetni a köveket.
2010. máj. 15. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én két terhességet csináltam végig epekővel, minden gond nélkül. Illetve annyi volt, hogy nagyon hányós voltam, és sokszor epét hánytam. De lehet, hogy nincs összefüggés. Viszont görcsölni nem görcsöltem be soha.

Viszont dokim "vigasztalt" még az elején, maikor említettem neki az epeproblémámat, hogy volt olyan kismamája, akit huszonvalahány hetesen operáltak epekővel. :(

És ismerek egy nénit, aki folyton azt meséli, hogy neki egy epegörcs miatt indult be 8. hónapban a szülés, egyszerre volt rosszul a fájásoktól és az epegörcstől.

Tudom ezzel nem sokat segítettem. :(

2010. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vállalnám be őszintén szólva. Mert terhesen sokkal de sokkal durvább az epegörcs, végig csináltam, soha többet nem akarom. Aztán tavaly nyáron műtöttek, kivették az epehólyagomat. Nem terhesen tudod görcsoldóval oldani a görcsöt, de terhesen nem kapsz rá semmit, ész nélkül meg ugye nem szed az ember nospát ha a pociban lakik valaki. Szóval én tuti nem, de nekem rettentő görcseim voltak végig, nem beszélve a 9 hónapos hányást. Ráadásul a lányom elnyomta az epevezetéket, úgy feküdt, nem is tudott ürülni. Azt pedig előre nem tudhatod hogy a te babád hogyan fog feküdni. Nekem csak negatív élményeim vannak.
2010. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Kicsit off leszek!Írhatnék privit valamelyikőtöknek akinek volt epegörcse ill.epeköve? A kislányom 6 hónapos, és harmadjára volt iszonyatos epegörcsöm,kórházba is kellett menni.Még nem derült ki van e kő, de valószínű igen. Ha kiveszik az epehólyagot, vállalhatok még babát? A diéta nem lesz veszélyes a következő babára? Totál elkeseredtem :(( 26 éves vagyok és nem is vagyok túlsúlyos :((
2010. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!