Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt szilikon cicis anyuci,...

Van itt szilikon cicis anyuci, hogyan alakult az életetek a műtét után, esetleg két gyerek között?

Figyelt kérdés
Szóval 26 leszek a jövő hónapban és van egy gyönyörű kisfiam, sajnos a mellem katasztrófális...rossz gének és a szoptatás.....asszimetrikus, megereszkedett és a szövet is károsodott. Eljutottam addig h nem megyek uszodába, strandra és nem hordom a ruháim 90%-át. tehát műtétet szeretnék, de nem tudom kihez, mennyiért és hogy mennyire jó ez ha x év múlva jön a kövi picur? Segítenétek? Tapasztalatokat várok a korrekciós mellműtétetekről, de tőletek anyáktól! Minden érdekel! Köszi
2010. jún. 14. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs összehangban a kérdésed a magyarázattal. A szilikon hogy jön ide? Nagyobbat is szeretnél?
2010. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Szia szerintem ha akarsz mèg màsik gyereket akkor inkàbb csak azutàn lenne èrdemes megcsinàltatni.Ha megereszkedett akkor valòszínüleg fel is kell varrni mert nem elèg a szilikon . A következô terhessègnèl ,szoptatàsnàl ha most csinàltatnàd meg jò esèllyel megereszkedne megint.
2010. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Olvastam, tehát nem saját tapasztalat, de mellplasztikánál (is) +/- pár kg ingadozás javasolt, máskülönben elváltozhat a mell. Tehát szerintem még a terhesség se tartozik a pár kgba. Meg valószínűleg kellene egy korrigáló műtét, ami szintén baromi drága. Ha már ennyit rászánsz, akkor várd ki a második gyerkőcöt.
2010. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kedves első....tipikus válaszoláskényszer

26 vagyok, elváltam, szeretnék még gyereket, de bizti nem pár éven belül

a mellem túl megy az esztétikai bakin, igen, fel kell varrni, szilikon is kell......volt egy hasonló kérésem, ott meg vicces h mindenki műtétre küldött volna....ami persze megoldás lenne...

nem zavarna ha egy jó melltartó korrigálná, azért anyukásan tettem fel a kérdést, mert nem sztriptíztáncosnő vagyok, hanem anya és nő

tisztában vagyok azzal is, h valószínűleg, ha jönne egy második gyerek, akkor kell még egy műtét.....

Olyan anyukát kerestem, aki ugyan így volt, mint én, egy gyerek után "muszáj" volt megcsináltatnia......egy anya ugye máshogy keres orvost és a műtét is más mintha valaki csak nagyobb ciciket keresne......

köszönöm ha válaszoltok!

2010. jún. 15. 09:01
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

A válaszolókényszeres vagyok. (ez már csak egy ilyen oldal, kérdeznek és arra válaszok jönnek...)


Igen, olvastam azt a kérdésed és válaszoltam is, most már emlékszem, csak olyan sok volt a reakciód a segítő válaszokra, hogy nem hagyott bennem mély nyomot.


Mivel a szilikonra kérdezel rá, azért nem jön túl sok válasz szoptatás után, esetleg 2 gyerek közötti mellplasztikákról, mert a legtöbben ilyenkor korrekciós műtétet csináltatanak, nem pedig mellnagyobbítás. Ha te úgy érzed, hogy a felfarrás és a melled szimmetrikussá tétele nem elég, hanem nagyobbítani is szeretnél, akkor ebben a kategóriában kevés ilyen tapasztalattal rendelkező anyukát fogsz találni, de ne legyen igazam.


A mellfelvarrás nem befolyásol semmit a szoptatásban, sem a tejtermelésben, sem a megereszkedésben és elvileg a szilikon sem szól bele a szoptatásba, viszont a súly jobban fogja "húzni" a cicid, a szilikon a telt csatornák nem tudják majd összenyomni és a bőrődet fogja megint feszíteni, valószínűleg egy újabb műtétre lenne szükség.


Ha házasságban készülnétek a 2. babára, akkor én is megvárnám a következő szülést, de ha most váltam volna el és ez ennyire zavarna, akkor megcsináltatnám most.

2010. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha ennyire megkeseríti az életed, akkor csináltasd meg! Ne szenvedj vele évekig, mert az önbecsülésed romba dőlhet. Majd ha lesz még egy gyerkőc és gond lesz megint, akkor meg lehet csináltatni megint. Ha nagyon hamar jönne a második baba, én is azt mondanám, várd ki, de ha később, akkor nem érdemes így élni évekig! Van ismerősöm, aki megcsináltatta az első gyerek után, és a második után is kellett, de gyönyörű mellei vannak. Sokan az első gyerek előtt megcsináltatják, mert nem elégedettek magukkal, és ők is nyugodtan szülhetnek. lehet, hogy nem is kell majd korrigálni, de persze ez nem biztos.
2010. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Harmadik vagyok

A kérdésed alá kiírtad, hogy "minden érdekel", hát én leírtam neked, hogy mit olvastam, mit javasolnak az orvosok, te meg megsértődötten írsz rá kommentet. Ha úgy vagy vele, hogy van pénzed több műtétre, tehát most is, meg majd a második gyerek után is, akkor kérdem én, mi a f@sznak teszel fel kérdést, ha már eldöntötted, és más véleményét csak lefikázod?

2010. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!