Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés előtt a választott...

Szülés előtt a választott gyerekorvost a 34. hétig meg kell látogatnom. Ha a körzeti gyerekorvos jó, őt is?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értem...
2017. máj. 4. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Mit nem értesz?

A gyereknek gyerekorvost kell választanod!

Hozzá elmenni még szülés előtt, hogy tudja, hogy új "betege" lesz. + Felírhassa, ami szülés után kell a gyereknek.

2017. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
igen, szülés előtt találkoznod kell a gyerekorvossal is akit választottál.
2017. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem árt azért. De automatikusan a körzeti orvoshoz kerül ha nem kértél fel senkit, a 34 hétnek akkora jelentősége nincs, de szerintem azért érdemes elmenni valamikor.
2017. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, nyilván tudom, hogy a körzetihez is el kell mennem. A 34. hét fontosságára voltam kíváncsi nála.
2017. máj. 4. 16:39
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Igen, bármelyiket választod, fel kell keresni. Majd Ő elmondja, hogy mi a további.

(Nálunk pl. megadta a telefonszámát, hogy mikor tudjak a kórházból mikor mehetünk haza, akkor hívjuk fel. Semmi más nem volt.)

2017. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Mi anno kb 38hetesen mentünk. Dokikb. nem értette, mert soha nem szoktak szülés előtt jőnni.
2017. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Én nem mentem el hozzá, illetve de, de nem célirányosan. Pont a védőnőnél voltam, amikor megkérdezte, hogy választottam-e gyerekorvost. Mondtam, hogy nem, s akkor kérdezte, hogy a körzeti jó lesz-e. Mondtam, hogy igen, s akkor bevitt a doktornőhöz, bemutatkoztunk, s ennyi volt.
2017. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk a védőnő szól a gyerekorvosnak, nem kell előre menni. Ezek szerint helyenként változó ez is.
2017. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is el kellett hozzá mennem és szintén nem értette mit keresek ott. :D
2017. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért van mindenki lepontova??
2017. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!