Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Méhen kívüli terhesség esetén...

Méhen kívüli terhesség esetén hány hétig/hónapig van "biztonságban" az anya élete?

Figyelt kérdés

Hétfőre kaptam időpontot a dokihoz, korábban sehol sem fogadnak. Decemberben még negatívat teszteltem, de januárban már terhes tüneteim voltak. Mivel megjött a mensim január elején, úgy gondoltam, felesleges a teszt. Tegnap viszont csináltam egyet és nagyon pozitív lett. Viszont a mensim ma megjött... Lehet hogy 8 hetes, de az is hogy csak 5 az embrió. Mivel már annyiszor sikerült beleesnem az 1 %-ba, kicsit aggódom a méhen kívüli terhesség miatt. Viszont csak annyit tudok róla, hogy minnél hamarább orvoshoz kell ilyenkor menni, azt nem írják sehol, hogy a magzat kb hány hetes koráig nem életveszélyes rám nézve. Akinek volt már ilyen, vagy tanult/hallott róla, az tudna írni, hogy kb mik az esélyeim? Persze ha jó helyen lenne, én lennék a legboldogabb a világon, de akkor is aggódom a vérzések miatt.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. febr. 9. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Kicsi az esély a méhen kívülire, a baj az, hogy ha 5-8. hetesen vérzel, az inkább fenyegető vetélés, amit bizonyos esetekben meg lehet előzni utrogestannal. A helyedben bemennék az ügyeletre. Hétfőn már biztosan késő lesz, addigra elvetélsz. Nem igaz, hogy addig sehol sem fogadnak, egy vérző terhes nő simán bemehet az ügyeletre.
2017. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha terhes cagy es verzel AZONNAL ugyelet!! Olyan nincs hogy sehol nem fogadnak. Hanyan vetelnek el azert mert otthon csucsulnek veretve es megvarjak a megadott a kovetkezo vizsgalatot...ahelyett hogy ugyelet, utrogestan, es talan mentheto a terhesseg....
2017. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Vérzéssel azonnal orvoshoz kell menni,és ő azonnal meg is tudja mondani,hogy jó helyen tapadt-e meg.
2017. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Csak egy jó magánorvost kell keresni, és teljesen biztonságban leszel. a barátnőm is így született.
2017. febr. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!