Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fájhat a hasa a tápszertől?

Fájhat a hasa a tápszertől?

Figyelt kérdés
15 hónapos a kislányom, Beba HA tápszert kapott mindig, először Startot, 1-es, majd 2-es, semmi baja nem volt tőle. 1 éves kora után többször ivott tejitalt, Beba, Milumil márkájúakat, attól sem volt baja. Múltkor tejital helyett Beba 2 tápszert (nem HA) hozott párom, elnézte, gondoltam, ha a tejitaltól nem volt baja attól sem lehet. De úgy tűnik attól fáj a hasa. Lehetséges ez, mikor a tejitaloktól nem volt baja? Vagy mástól lehet?
2017. máj. 5. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd fel a védőnőt szerintem. Egyébként miért kell 15 hónapos korban tápszer? Nekem a nagyobb lányom 12 hónapig szopizott, 6 hónaposan elkezdtem a hozzátáplálást, amikor abbahagyta a szopizást, már nagyon sokféle ételt evett. A kisebb is pont így volt, 13 hónap szopizás után már evett egy csomóféle ételt, nem kellett sem anyatej, sem tápszer. (a nagyobbnak kellett kiegészítés, mert kevés volt a tejem)
2017. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!