Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gáz az, ha anyósom mindkét...

Gáz az, ha anyósom mindkét kislányomnak nagyon rövid, fiús hajat nyíratott?

Figyelt kérdés
Megkértem anyósomat,hogy hosszú hajú kislányaimat nyírassa meg kleopátra vállig érő fazonra nyárra.Erre szinte kopaszra megnyíratta őket.Arra hivatkozott,hogy kislányoknál még mindegy és így praktikus.Fejtetőn kb 2 cm,hátul felgépeltette nekik.

2017. máj. 7. 17:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%

Semmiképp sem a gyerekek előtt, de én hatalmas nyaklevest adnék az anyósnak és 0ás géppel nyírnám kopaszra a fejét ...


1. ha mondtam valamit az ÉN gyerekemmel kapcsolatban akkor azt tartsa tiszteletben!

2. A hercegnőmből senki ne csináljon fiú gyereket ... -.-"

3. Soha többet nem bíznék rá semmi a gyerekekkel kapcsolatban és a gyerekek nem maradhatnának nála többet.


Lehet, hogy ez így durva, de számomra ez is egyenlő a bizalmatlansággal. És ha én megmondom neki, hogy a gyerek allergiás a mogyoróra ne adj neki erre mondjuk valamilyen csoda folytán kap és rohama lesz?! Kössz nem!

2017. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

Uramatyám olvasni is rossz! Iszonyatosan kiborulnék és jóóó sokaig tuti nem látná a gyerekeket, a párom pedig úgy kiosztaná hogy soha nem felejtené el!!

Gáz! Mondjuk nem tudom hogy bízhattál bárkire ilyet..


(A legjobb barátnőmnek vágatták mindig rövidre a haját, kb fül alattig ért neki hátul pedig valahogy fel volt nyírva, nagyon utálta mindig, csak nem mert szólni.. A szülök azzal a céllal tettêk hogy majd erősödik a haja.. Hát marhára nem jött be amúgy)

2017. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%
Mit kepzel magarol ez a no?? Olyan maflast adnek neki,hogy csak ugy csattanna. Szegeny lanyok :'( igyanak sok folyadekot,menjenek sokat a napra,es hamar visszafog noni a hajuk!
2017. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%
Anyósod nem normális,már ne is haragudj.De az is biztos,hogy egy ideig nem találkozna a gyerekekkel.Mennyi idősek a lányok?
2017. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
71%

Valószínűleg már az anyósom is kopasz lenne mert kitéptem volna az összes haját egy ilyen után.

Nem tudom mekkorák a lányok de belegondoltál mit fognak kapni holnap ezért az oviban/suliban a többiektől?

2017. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
Remélem azért kiosztottátok!
2017. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

Nekem elég rövidre nyírták a hajamat gyerekkoromban, de mivel nekem is tetszett, 12 éves koromig úgy is maradt.


A lányom örökölte a göndör hajamat, ezért úgy döntöttem, hogy - hacsak ő nem kéri máshogy majd - kizárólag 1-2 centis igazító vágás lesz fordásznál fél évente.

Anyukám mondta, hogy mennyire nem praktikus, ő szíve szerint lenyírná rövidre. Mondtam, hogy legyen kedves tiszteletben tartani a kérésemet, de ha lenyírja, akkor én is egy nullás géppel megyek át a fején alvás közben.


De ő tényleg tartotta magát hozzá, egyszer nagyon pironkodva felhívott, hogy ne haragudjak, egy vékony tincsből kb. 5 centit levágott, mert valami beleragadt a lányom hajába és képtelen volt máshogy kiszedni. Ezért nem haragudtam, mert nem igazán látszott és tényleg "vészhelyzet" volt. Ráadásul szólt is, nem sunyiban csinálta.

2017. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
88%

Visszanő, hogyne, több év alatt.szú volt a hajuk, akkor 3-4 év is lehet.


A gyerekek kinézetét nem szabad drasztikusan megváltoztatni, ezeknek a kislányoknak a hosszú haj hozzátartozott az önképükhöz, mivel nem tegnapról mára nőtt meg, hanem sok év alatt. Így szokták meg, így gondolnak magukra, így érzik magukat komfortosan. Nem semmiért ragaszkodnak hozzá. Nem tudom , hány évesek, de pl. oviban ők a nemeket is úgy különítik el, hogy hosszú hajú=kislány, rövid hajú=fiú.


CSak akkor szabad belenyúlni a kinézetükbe, ha ők is akarják.

2017. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
*ha hosszú volt
2017. máj. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
60%
Úristen, majdnem kopaszra nyíratta őket!
2017. máj. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!