Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most hozta a futár a kislányom...

Most hozta a futár a kislányomnak rendelt Fp-os százlábút és a zenéknél csak egy nagyon rövid zene van utána elhalkul nem mondja végig? Ez miért van? HA kibontom kell vele csinálnom valamit hogy végig mondja majd?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

ezt a kérdést én tettem föl....pont így jártam

huzd ki a muanyag valamit az elemről :) :)

2010. dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

majd a Jézuska hozza addig nem szedem szét! :)

2010. dec. 8. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor már nem valószínű, hogy visszaviheted. 3 nap cseregarancia van csak (törvényi előírás szerint bármit veszel, 3 napon belül viheted vissza, ha nem működik, és kötelesek kicserélni).
2010. dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1 év garancia van rá, és csak akkor nem veszik vissza ha olyan gondja van amit mi okoztunk. Pl túl erősen nyomtuk a gombot és hasonlók! :)

Mindig elolvasom a garanciát mielőtt rendelek valahonnan. Az összes webshop-nak más és más.

Köszi.


Amúgy meg így Karácsony előtt sokkal engedékenyebbek, a legtöbb helyen pl kikötik hogy január 10.-ig vissza lehet vinni a hibás árut!

2010. dec. 8. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!