Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert van az hogy felteszek...

Miert van az hogy felteszek egy kerdest es ot valasz kozul ketto normalis, a tobbi pedig lehurrog? Kivancsi lennek, hanyan valaszolnanak ha nem lenne anonim az oldal es minden valasz mellett ott diszelegne a sok okos fenykepe.

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Mert sokaknak a káröröm a legnagyobb a öröm sajnos!
2010. máj. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igy van,nem ilyen lenne sok beszélgetés hangultat,ha nem anonim lenne az oldal.Olykor sok mulik magán a kérdésen is.
2010. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
84%

Üdv. Magyarországon! Ilyenek vagyunk látod...

Ha a válaszoló képe is megjelenne, az sem segítene, mert sok idióta torzkép lenne fenn.

Ha az adás-vételi oldalakhoz hasonlóan ellenőrzött névvel, címmel lehetne csak válaszolni, akkor kihalna az oldal.

Sajnos ez van.

2010. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Na jó, de mi szükség lenne rá, hogy ellenőrzött névvel, címmel írjanak ide az emberek? Az anonimitásnak is megvannak az előnyei és a hátrányai. Aki sértődős, az inkább ne használjon ilyen oldalt.
2010. máj. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem mindenki egyformán gondolkozik.én mindig őszinte vagyok és bárki meg is nézheti,hogy ki vagyok.amúgy meg szerintem sok primitív ember van.azt sem tudják mit írnak csak valakinek tudjanak már írni egy két baromságot.
2010. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért azt is meg kéne nézni mit teszel fel. Egyes kérdésekre csak beszólni lehet...
2010. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pl. feltettem egy kerdest hogy immunrendszerrel kapcsolatban,es megemlitettem hogy a gyerek egy honap leforgasa alatt ketszer volt meghulve,elkapta az iskolaban.Erre tobbek kozt azt is megkaptam hogy mifele anya vagyok es hogy vigyazok a gyerekemre ,a masik azt irta hogy a lelket kene gyogyitani stb.
2010. máj. 16. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Hehe, nálunk érdekes lenne, ha nem lenne anonim, mert a gépemen ugyanezzel a felhasználónévvel többen is szoktunk válaszolni, kérdezni, elképzelhető, hogy tiszta ellentmondás lenne egy-két témában :D
2010. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!