Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit van emberek között a...

Mennyit van emberek között a babatok?

Figyelt kérdés

Szerintem én azért is lettem ilyen kis visszahúzódó félős mert kiskoromban egyáltalán nem voltam emberek között nem vettel fel nem voltunk rokonoknál és hozzánk se jöttek. Nem játszottam más gyerekekkel stb. És ez eléggé kihat az életemre mert sok bajom van ebből kifolyólag....

Az lenne a kérdésem hogy a ti gyereketek mennyit van rokonok között stb?

Én azt szeretném hogy másokkal is el legyen majd és ne sirjon mikor valami felveszi stb


2017. máj. 13. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Köze nincs hozzá, sőt! Nem szerencsés ha az első jó pár hónapban túl sok ember döngicséli körül a babát és konkrétan kézről kézre jár, mert az első időszaknak arról kellene szólnia, hogy az elsődleges gondozóval kialakuljon a szoros kapocs.

Később pedig az nem szerencsés, ha a kisgyerek saját akaratát figyelmen kívül hagyva csak úgy felkapkodják, "szeretgetik" kérdés nélkül.

Az már megint más, hogy a szocializációt elősegítendő érdemes, amikor már nagyobb (nem mikor magatehetetlen csecsemő) társaságba járni. Bölcsis játszócsoport, játszóház, zenei foglalkozás... anyámtyúkja, amire kedv és igény van.

2017. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első hónapokban leginkább a nagyszülőkkel voltunk csak illetve tesómmal. Vagy mi mentünk, vagy ők. Persze voltunk sétálni is, de ő aludt a babakocsiban szóval nem sokat érzékelhetett belőle. Szerintem ez nagyrészt személyiség kérdése amit írsz, mert pl egyetlen nőtől sem sírta még el magát, sokszor teljesen idegenekre visszamosolyog (visszamosolygott mindig), csak 1-2 számára idegen férfitől volt ordítás. Pedig nincs nagy rokonság, szóval így nézve nem szokhatott hozzá. Olyan 8-10 hónapos kora körül kezdtünk el sokfele menni, azóta van rokongyermek társaság is, egész jól elvannak. Játszótéren is a múltkor egy teljesen idegen kb vele egyidős kisfiúval egymást kergették kismotorral. Most 20 hónapos.
2017. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3 hónapos.3 hetes kora óta folyamatos séta,rendszeresen találkozik a nagyszuleivel a trstevereimmel.jovohettol megyünk baba-mama pilatesre meg ilyen könyvtári babatalalkozora.

Persze buszozunk is.nem szoktam engedni hogy sírjon de nincs sűrűn kézben sem.a családtagok kezében is szokott lenni sőt anyukám-nővérem etetni is szokta mivel tápszeres baba

2017. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!