Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy spanyol-angol kettősáll...

Ha egy spanyol-angol kettősállampolgárnak es egy magyarnak születik egy gyereke az hármasállampolgárságú lesz?

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 07:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Automatikusan nem jar egyik sem, de mindegyiket lehet kervenyezni az anya es az apa altal. Hol fog szuletni? Ha pl. Magyarorszagon, akkor azt megkapja alapbol, es akkor a szuletesi anyakonyvi kivonattal lehet menni az angol es a spanyol nagykovetsegre intezkedni. Ha nem Magyarorszagon, akkor kezdjetek el intezni a magyart a helyi nagykovetsegen minel hamarabb, mert viccen kivul eveket kell varni ra... A spanyol es az angol par het alatt kesz van.
2017. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%

Attol hogy 10 helyen anyakonyvezik, még nem lesz 10 féle állampolgar.

Kettos van es kész.

2017. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
Te hülye vagy, utolsó. Van többszörös állampolgárság. Higybez neked nem tetszik, az a te problémád
2017. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
Az 52 % os csak egy irigy, hagyjatok ...
2017. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
En Hollandiaban elek es 2-os allampolgar vagyok. De csak azert tarthattam meg a magyart is, mert a ferjem holland allampolgar. A gyerekeim itt szulettek de 18 eves korukban el kellett donteni, h melyik allampolgarsagot valasztjak. Ha jol tudom torokok, marokkoiak nem mondhatnak le a sajat allampolgarsagukrol, igy ok is 2-os allampolgarok lehetnek. De..,pl. az egyik baratnom nemet allampolgar, a masik angol, de miuatan a parjuk nem holland ezert ha fel akarjak venni a holland allampolgarsagot le kell mondan a sajatjukrol.
2017. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!