Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom mit tegyek, tudnatok...

Nem tudom mit tegyek, tudnatok egy picit segiteni?

Figyelt kérdés
Depresszios vagyok,napok ota. 18evesen befejeztem a szamait(felszolgalo)es kikoltoztem Maltara.Perfekt angol vagyok,elotte spanyol,magyar nyelven beszeltem,mert anyukam spanyol. Nem erettsegiztem le,es most 24 evesen nem tudom,hogy mit csinaljak.2nyelv nem eleg igy magaban,vendeglatozni nem lehet orokke,es felek,hogy sosem vallalhatok gyereket,mert nem jutok 1rol a 2re...Sok dolog erdekel,de mindhez kellene erettsegi,es az otthon a legegyszerubb.De Magyarorszagon meg nem keresnek ennyit...Minden jo tanacs es szo segitseg! Koszonom elore is! :)

2017. máj. 15. 22:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
El is kell szomorítsalak, már csak pénzért ülhetsz estire vissza a padba itthon.
2017. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

mitől vagy depressziós? napok óta?

nem csak kicsit megriadtál attól, hogy azt látod, hogy nem haladsz előre?


miben vagy még jó? mit dolgoznál szívesen? :)

mindenáron Máltán akarsz élni?


24F

2017. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem jutok elore. Nem latom ennek a veget.Elobb utobb majd nem kellek a vendeglatasba,es akkor nem tudok mit kezdeni.Szeretnek gyereket,de nem tudom,hogy hogyan,es mibol fogom tudni eltartani Ot es magam...Nem szeretnek Maltan elni.Igazabol angol nyelvterulet a lenyeg,de az sem baj,ha beszelj mellette a 2.anyanyelvem a spanyolt... :)
2017. máj. 15. 22:58
 4/19 A kérdező kommentje:
Elso,tudom nem a penzzel van a bajom,hanem azzal,higy azt az idot Magyarorszagon kell toltenem,es otthon meg 1percet nem dolgoztam... :(
2017. máj. 15. 23:00
 5/19 anonim ***** válasza:
ha van energiád, akkor még tanulhatsz szakmát akár
2017. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hat csak mi az ami mindig hasznos,es mukodik baba mellett? Nem tudom mit skarok,de megorulok magamtol... :) :(
2017. máj. 15. 23:07
 7/19 anonim ***** válasza:
mihez van tehetséged és mit csinálnál szívesen?
2017. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nyelveket konnyen tanulok,szeretek felfedezni orszagokat,rajzolok,es erdekelnek meg a korhazi allasok minden mennyisegben...Pl apolo,boncmester,de ezekhez kell erettsegi,es szerintem egyszerre a 2ot nem lehet tanulni sajnos... 2-3evet meg nem tudok itthon tolteni....:(
2017. máj. 15. 23:10
 9/19 anonim ***** válasza:

érettségihez mennyi kellene?

van aki támogatna?

kezdheted itthon vagy külföldön ápolóként, ha külföldön, akkor jóval hamarabb egyenesbe állnál

exemtől tudom milyen siralmas itthon az egész :S

tanulj még németül, jól jöhet :)

2017. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szakmam van az ugye 10.nek felel meg igy 1ev lenne. Ezt viszont mindenkepp itthon kellene toltenem,es akkor talan ezzel mehetnek kulfoldre vissza apolonak tanulni... vagy azt is itt befejezni...es kint dolgozni... Nemet nagyon tavol all tolem,de hasznos az teny..Csakhag spanyol csaladban olasz,portugal elobb szoba jon a nemetnel :)
2017. máj. 15. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!