Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pelenka kérdés! Kinek melyik...

Pelenka kérdés! Kinek melyik vált be?

Figyelt kérdés

Mi most minden fajtát végig próbálunk a pennystől a pampersig(3-as méret) Kíváncsi vagyok, kinek melyik-milyen vált be?

illetve külön az úszópelenka is érdekelne hogy melyik fajta jó?



2017. máj. 22. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekünk hosszú távon csak a Pampers vált be.Az az egyetlen márka,ami hónapokon keresztül használva sem ütötte ki a lányom bőrét.Úszópelusból csak babylove-ot használtuk.Nem volt vele probléma.
2017. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Libero vált be.Úszópelust még nem használtunk, az engem is érdekelne, hogy melyik jó.
2017. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2-es méretig pampers premium car. 3-as zöld pampers. 4es felváltva zöld pampers és zöld tesco loves baby. Mostmár 5-öst hord csak, maradtunk a tescosnál, puhábbnak és vastagabbnak érzem.

Amit próbáltunk és nekem abszolút nem tetszett az a rossmannos és dmes.

2017. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

libero vagy pampers amit veszek. Viszont most az 5-ös méretnél a pampers jobbnak bizonyul.

Úszópelusból van babylove és libero is itthon, mind a kettő tökéletesen megfelel arra amire kell.

2017. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Liberóval kezdtünk. Mikir azt már túl merevnek éreztem, váltottunk pampesre.

Ebből is csak a naracssárga zacsisbsn érzi jól magát, és még sosem ázott át, mozdult el.( pedig tudom h sokan nem szeretik)

Most a 4 es narancs pamperst éjszakára használjuk, nappalea libero bugyipelust adok rá.

A lidl, tesco, dm pelusok nem jöttek be.


Úszóból: nem éreztem különbséget a rossman ls a dm es között. Mindkettő jó volt.

Kaka nem volt bennük

2017. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Egyedul a Pampers premium care jo neki, mar az 5 os meretnel tartunk. A tobbitol kiuteses lesz, a Tescos- tol meg a hatanal piros, es viszket neki.
2017. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

eleinte pamperst használtunk, mert azt kaptunk és bevált, nem is kísérletezgettem. Mióta újfajta, azóta nem, mindig átázott. Amikor vettem, én liberot vettem, abból eddig minden méret passzolt és jó is volt, nem ázott át, most 8kg 69 cm és 3as liberot használunk régóta. Nem próbálkoztam márkátlanabbal, mert szinte ez is ugyanannyiba kerül, mikor akciós.

Úszópelust szintén kaptunk, van babylove meg vmi disney mintás, de csak 1x-1x volt rajta, akkor jónak tűnt.

2017. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1-2 méret Pampers és Libero volt, mindig ajándékba kaptuk. Tök jók voltak, nem ment félre pisi kaki sem..


2-3-4 méret: TESCO-s!!!! Imádom. Olcsó és ugyanannyira szívja fel a pisit mint a Pampers. Nem ütötte ki a hasát a fiamnak, nem úgy mint az Auchan-os.

Szóval Tesco színes - nagyon jó minőség. És számozásban is rendben van. A háta is magas, nem csúszik le az "ölébe" a szíja stb.

2017. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amíg 3-as pelust használtunk az e-magról rendeltem Pufies-t.Nagy kiszerelésben vettem mindig és szerintem nagyon jó áron.Teljesen elégedettek voltunk vele.Előtte Pempers-t használtunk és most,h.4-es pelus kell most is,mert nagyobb kiszerelésnél közel azonos árban van már a Pufies pelussal.
2017. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ja és most, hogy a melegben többet iszik, elég durván meg szokott telni egy éjszaka alatt, de így se ázik át.

2017. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!