Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen pelenka vált be?

Milyen pelenka vált be?

Figyelt kérdés
Eddig pamperst használtunk, de gondoltam nappalra próbálok egy olcsóbbat. Eddig kettőt próbaltam : bella baby happy 3as méret... hmmm fél feneke kint vam belölle (7kg a csajszim) .... sokan ajánlották a lidl-s pelust.... délutani alvásból csupa pisisen kelt.... 3 órahossza.... a pampers bírta siman a 12órát éjszaka és sose volt ilyen probléma vele. Valaki tudna ajánlani ami tényleg van olyan jó mint a pampers???? És árba is elfogadható.

2016. jan. 17. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Liberot használunk (kuponokkal, egészségpénztári kártyára véve olcsó). Ami még nem volt olyan rossz, az a dm-es babylove, de annyival nem olcsóbb, hogy váltsunk rá.
2016. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én a DM-es Babylove-ot veszem, szerintem teljesen jó. Bella Happy a kórházban volt rajta 5 hetesen, nekünk sem jött be.

Egyébként a DM-es pelenka egy dologgal lepett meg, hogy 7 kg alatt már jó volt rá a 4-es míg a 3-asból kifolyt a pisi.

2016. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fél éves kora óta dm-es babylove-ot hasznàlunk, nagyon ritkàn jön ki belőle a tartalom! (Most 2,5 éves) Rossmann babydream kb ua, csak a màsik kuponnal verhetetlen!

(Pampersből nagyon sokszor kijött a pisi)

2016. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pomette, pelenkaboltban kapható.
2016. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én tesco-sat veszek, semmi gondom nincs vele
2016. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a spar pretty love is jo meg a baby love is.
2016. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vagy pretty.baby? mindegy, a sparos :)
2016. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom gyereknél a Pampers.Ha belegondolsz,hogy kibírja az éjszakát,napközben sem kell 3 óránként lecserélni,nem pisil ki belőle(ergo kevesebbet kell mosni),akkor egyáltalán nem drága.Mennyivel vagy előrébb,ha a Pampersből egy nap pl. 4 db fogy,de az olcsóbból 5-6 darab?
2016. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

babylove, most vettem megint pampers-t és ugyan úgy befürödtem vele mind a kettőjüknél, mint az elsőnél a legelején anno.

Akkor vettem legutoljára, amikor az első pár hónapos volt, de kifolyt a derekánál és a fenekénél mindig (fiúk), most 3-at adtak 2-ért a dm-ben, alig várom, hogy elfogyjon, mind a kettő fiam pisis reggelre. A babylove a legjobb az alkatukhoz, az alig ázott még be, nem annyira nyúlós, meg puha, nekik ez jó.

2016. jan. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, adok egy esélyt a dm-esnek :)
2016. jan. 18. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!