Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lassan eljön az ideje a...

Lassan eljön az ideje a gyerekülés vásárlásnak. Ki milyen fajtát és milyen méretet ajánl?

Figyelt kérdés
Én eddig jobban a 0-25 kg-os kategóriákat nézegettem, de nem igazán tudom eldönteni, hogy milyen kellene.
2017. máj. 23. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:

A legjobb ha olyat vesztek ami hattal is bekotheto.ezek altalaban a 0-25 os kategoria,es van a nagyon draga 100 felett levo,amit 4 eves korig lehet hattal kotni,de az eleg kicsi,nekunk az 1 evesunk alig fert fele(szelessegben).

Nekunk espiro deltank van,14 hos a kicsi es kenyelmesen elfer hattal bekotve is.

2017. máj. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nemrég vettem, nagyon körüljártam, biztonságosat akartam venni mindenképp, nem a 10e ft-os naniát.

Ami nekem szempont volt:

- háttal beköthető

- levehető huzat a tisztítás miatt

- biztonsági övét a fejtámla állításával lehessen növelni, a fejtámlát ne csak 1-2 fix pozícióba lehessen állítani

- dönthető, menet közben is dönthető

- 0-25kg

- megfelelő ADAC minősítése legyen


Amit vettünk: PegPerego Viaggio, a teljesen feketét szerettük volna, de épp nem volt a boltban, így piros-fekete lett. Brendonban vettük, akkor épp ott volt a legjobb áron.


[link]

2017. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!