Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szobai trambulinnal kapcsolato...

Szobai trambulinnal kapcsolatos tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Lehet kapni ilyen kicsi egy személyes szobába való trambulint, aminek max 1m az átmérője. Akinek van, szerintetek megéri egy 3 éves kislánynak?

2017. máj. 25. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Barátnőm fiának nagyon megérte, mert még este is azon ugrálva nézi a mesét... Pedig minden nap mennek játszóterezni, fárassza ezerrel, mégis még este is ugrál.


Ezt neked kell tudnod, mennyire energiabomba a gyerek, és mekkora helyetek van hozzá.

2017. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk ugyan most nincs a gyereknek, de kisebb koromban nekem volt. Nem ilyen pici, de első nap ráugrottam a szélére, akkorát estem mint a ház, úgyhogy soha többet nem álltam rá. :) Szerintem ha veszel, inkább vegyél nagyobbat, 1 méteren nagyon könnyű rossz helyre ugrani, főleg ilyen kisgyereknek.
2017. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi, igen energia az van, és ugrálni imád.

2.-es igen, én is ettől félek, de sajnos kertünk nincs, így nagyot sajna nem tudunk hova tenni.

2017. máj. 25. 14:04
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
1-es vagyok, akiket ismerek, és van nekik 3 év körül kapták a gyerekek, sosem volt esés. Meg kell tanítani a gyereket használni, nem csak lerakni, hogy tessék, ugrálj. És akkor nem lesz gond.
2017. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kicsihez van ilyen kapaszkodó amit fog és úgy tud rugózni :)

Nagyon jó a fiam azon is akart aludni :D

2017. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Kettes vagyok. Ezek szerint én 8 évesen nagyobb balfék voltam mint egy 3 éves, hogy mellé tudtam ugrani. ;-) Áh, ki tudok akadni az ilyen válaszolókon. Biztos az ő gyerekük még soha meg sem botlott, annyira ügyes szülő, hogy mindent megtanított neki újszülött korától kezdve. ;-)
2017. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk 1,5 méteres hálós van. Először nagyon sokat volt benne a fiunk, de kb 2 hónap után megunta. Most már csak heti párszor ugrál benne.
2017. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
A baratnom lanyanak van, szereti, van rajta kapaszkodo, azt kell fogni es ugy ugralni
2017. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánanézek ennek a kapaszkodósnak, olyat még nem láttam.
2017. máj. 25. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!