Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabaval a szuleknel maradni...

Kisbabaval a szuleknel maradni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Igazabol csak a hugom lakik itt es az anyam. Az apam havi 1 szer jar haza olyankor itthon van 3-4 napig.

En legjobban attol felek hogy a sirastol nem fognak tudni aludni, mert sajnos a hazunkban minden hallatszik nincs szigeteles.

Anyam ugy dolgozik hogy 12 orazik, 2 mefy kettot itthon van.

De van olyam hogy reggel jon nyolckor haza ilyenkor alszik 12-1 ig, ilyenkor majd hogy oldjam meg hogy siri csend legyen???

Kicsit felek...

A hugom iskolaba jar.

Mondjuk annyibol jo lesz hogy ha ugy van a hugomra tudom hagyni a babat, mosni fozni takaritani se kell annyit mintha kulon laknank .

Gondolom mas is volt ilyen helyzetben, mik a tapasztalataitok?


2017. ápr. 28. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Szülő nyakára nem szülünk. Ha elég felnőtt voltál gyereket csinálni, akkor költözz el szépen és kezdjetek a gyerek apjával és a gyerekkel közös életet.
2017. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem maradnék. Külön család vagyunk, akárki lakik ott, külön akarnék menni, nem más házába szülni.
2017. ápr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Rengeteg konfliktus forrása.

Állandó viták, mindenbe beleszólás, jobb ha meg se mukkan a pici, te meg láthatatlan vagy.

Pár hétig laktunk szülőkkel, amíg kész lett a lakás, de számoltuk a napokat.

2017. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi is csak addig,
2017. ápr. 28. 18:15
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak pár hetet, akkor meg ne idegeskedj emiatt. ki fogják bírni.
2017. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha csak pár hétről van szó,nem is igazi anya az,aki a lányát és az unokáját nem tudja elviselni!Az én legnagyobb fiam 25 éves(külföldön tanul és dolgozik), 3 évvel ezelőtt laktak itt a barátnőjével rövidebb ideig.Semmi gondot nem okozott,holott a két kisebb testvér akkor 6 éves,illetve 2 éves volt!Tudom,más egy baba,de akkor is.Mi eleve úgy építtettük a házat,hogy az emeleten maradhat 2 gyerek(külön leválasztott,kb 80 nm-es lakásban).Remélem is,hogy lesz,amelyikőjük itt marad majd,és babasírástól meg gyerekláb dobogástól lesz hangos a ház.
2017. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

"Mondjuk annyibol jo lesz hogy ha ugy van a hugomra tudom hagyni a babat, mosni fozni takaritani se kell annyit mintha kulon laknank."


Ezzel mindent elmondtál...

Odaszülsz egy gyereket, és még van képed ilyet elvárni egy dolgozó nőtől és egy iskolástól???

2017. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%

Hát családja válogatja. Én is itthonra fogok szülni de nekem csak anyu van itthon szóval én még örülök is hogy így alakult mert legalább segít megmutat mindent sajnos kis család vagyunk és életemben nem fogtam csecsemőt a kezembe úgyérzem szükségem van rá. Tudom leleszek pontozva de még a gyedet is ő igényli ugyanis így dupláját kapjuk mint amúgy. Aztán természetesen mi is pár hónapig lennénk itt útba van a saját ház.

Anyukám is otthonra szült ráadásul neki is ugyanaz volt a felállás mint nálatok csak még a férje is ott lakott minden féle konfliktus nélkül megoldottak mindent. Pl keresztanyum nem örül az unokájának mert fél hogy felborul a nyugodt kis élete hol ott már külön lakik a férjétöl is ráadásul a lánya most vett saját lakást kicsit sem önzö keresztanyum még ha így is gondolja hogy mondhat ilyet mert ha még együtt laknának megértem de így.

Ezért is lelehet pontozni de amelyik szülö ezt a pár hónapot akár egy évet teherként kezeli és ennyibe nem képes támogatni a gyermekét szerintem önzőségre vall.

2017. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!