Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utanw (császármetszés)...

Szülés utanw (császármetszés) mikor áll vissza a menstruáció?

Figyelt kérdés

Fejem a tejet,kb 1dl van Naponta és már egyszer Megjött de most kimaradt.csinaltam tesztet negatív lett.

Kb mikorra várható,hogy rendszeres lesz újra?

(a dokim azt mondta,általában aki szoptat annak addig az ideig nem lesz menszesze)


2017. máj. 28. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon változó. Nekem az elsőnél 12, a másodiknál 11, a harmadiknál 10 hónap múlva lett mensesem. Mindhármat szoptattam.
2017. máj. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9 héttel szülés után jött meg először, majd be is állt rendszeresre. A gyerkőc 6 hónapos koráig kizárólag szoptattam, majd további 7 hónapig kapott még anyatejet.
2017. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13 hónapos, nem szoptatok 3 hónapos kora óta mégse állt még be.
2017. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
9 hónap múlva jött meg, 1 éves koráig szopizott kb. Nekem egyből be is állt elég megbízhatóan.
2017. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!