Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csaszarmetszes utan mennyi...

Csaszarmetszes utan mennyi idore jelentkezik a menstruacio?

Figyelt kérdés
Kinek mennyi het utan jelentkezett eloszor a menstruacio. 6 hete csaszaroltak, es azt hiszem, hogy visszatert a mensim. Es ma kell a doktorhoz menjek felulvizsgalatra. Most vajon kerjek mas idopontot varjam meg, hogy elmuljon a mensim vagy egyszeruen menjek vissza
2014. jún. 6. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
6 hónapig szoptattam és a szoptatás abbahagyása után 1 hónapra jelentkezett először. Én kérnék más időpontot ha a helyedben lennék.
2014. jún. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Császár után 2 hónappal jött meg, és 4 hónapig szoptattam összesen, utána sajnos elapadt a tej.
2014. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Majdnem úgy, mint az elsőnél.

5,5 hónapig szoptattam, 1 hónapra rá jött meg először.

Én felhívnám a dokit, és megkérdezném, hogy így is fogad-e, vagy menjek akkor mikor elmúlt.

2014. jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első gyereket simán szültem, akkor 6 hét után jött meg, pont a 6 hetes kontroll napján. Hívtam a dokit, hogy menjek-e vagy ne, azt mondta, hogy igen, és meg is vizsgált. Második gyerkőcöt császárral szültem, akkor a szülés után 8 héttel jött meg. Mindkét gyereket egy évig szoptattam.
2014. jún. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mikor 6 hónapos volt a fiam, de azóta is szopik.
2014. jún. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. császár után 7 hónappal (1,5 évig szopizott)

2. császár után 5,5 hónappal (ő most 7,5 hónapos, és még mindig szopizik)


Próbáld meg felhívni a dokit, hogy menj vagy ne menj.

2014. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. császár után 10 hónappal jött meg először, 1,5 évig szoptattam.

2. császár után 4 hónappal, akkor 10 hónapig szoptattam.

3. császár után vagyok, kislányom 8 hónapos múlt, még szopzik, a vérzésem szerencsére még nem jelentkezett.

2014. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!