Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Változott-e az öltözködési...

Változott-e az öltözködési stílusotok, miután édesanyák lettetek?

Figyelt kérdés

28 vagyok, a lányom 1 éves. Mindigis volt egy "egyedi stílusom", úgymond soha nem álltam be a sorba. Vannak tetoválásaim és büszke vagyok arra, ahogy kinézek (50 kiló vagyok). Szeretem a csinos ruhákat, pánt nélküli felsőket, rövid nadrágokat. Soha nem jutott eszembe, hogy takargatnom kéne a tetoválásokat, vagy máshogy kéne kinéznem anyukaként. Így érzem jól magam, és nem hiszem, hogy ez gond.

És mégis, látom a rosszalló tekinteteket más anyukáktól játszótéren, itt-ott, és ezeket nem tudom hova tenni. Soha egy percet sem vettem el a lányommal együtt töltött időből azért, hogy magammal foglalkozzak, az "én-idő" az, amikor ő alszik. Egyszerűen nem tudom eldönteni, mire vélni ezeket a nézéseket, imádok anya lenni, imádom a lányom és ez látszik is rajtunk, viszont megmaradtam annak a csinos fiatal nőnek, aki voltam. Ez baj? Netán féltékenység a többi anya részéről?

Vélemények és ellenvélemények is érdekelnek, esetleg hasonló anyukák tapasztalatai, és azoké is, akik rossz szemmel nézik az ilyen anyukákat.

Köszönöm!



2017. máj. 29. 10:57
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Nyilván azért pontozták le a 23-ast, mert mégis van aki ítélkezik. Biztosan a fekete köröm miatt :)

(Tőlem mindenkinek ment a zöldkéz)

Utolsó, ez így van, biztos vagyok benne. De nem azért nem fogok fölvenni rövid ruhákat, mert gyerekem lett, hanem majd azért, mert öregszem. Nyilván 40 évesen nem ilyeneket fogok hordani, mint ma. Még ha megtegetném se :)

2017. máj. 29. 19:21
 32/35 anonim ***** válasza:
Nem változott. Lazább tevékenységekhez mindig is farmer, póló, tornacipőő. Szerintem nem szoktak lenézni a játszón, még sosem vettem észre, bár nem is figyeltem. Mindig meglepődöm, mikor ilyeneket olvasok, több játszira is járunk, sehol nem láttam még, hogy engem, vagy mást lenéznének. Úgy látszik, Győr ilyen jó hely.
2017. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
#31: így van, pontosan ezt gondolom én is. Nem az anyaságom, hanem az idő múlása miatt változik az öltözködésem. Neked még nem, mert kevés idő telt el, csak erre utaltam.
2017. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Miért változott volna?

Ugyanaz a nő vagyok aki voltam csak pluszban anya is vagyok már.


Soha nem foglalkoztam azzal hogy mások mit gondolnak hiszen van aki "ezt" gondolja van aki meg "azt" gondolja...akkor meg?


Én maradok önmagam mindig.

2017. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Van egy teli felkaros, színes tetoválásom, meg több nagyobb még szerteszét, meg piercingem is. Én sosem érzékeltem még amit te írsz, pedig bp belvárosában járkálok és rengeteg emberrel találkozom nap mint nap.

Honnan tudod mit gondolnak rólad? A szemedbe mondják? Vagy beleképzeled a tekintetükbe? Szerintem kicsit túlreagálod. Élvezd a stílusod, a gyermeked, az életed, és ne arra gondolj kinek mi járhat a fejében ;-)

2017. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!