Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A védőnőnek a szülés után...

A védőnőnek a szülés után kell küldeni SMS-t. Ilyenkor mit szokás írni?

Figyelt kérdés

Van erre valami sablonszöveg? :)

Azt is bele kell írni, hogy hány kg, cm, stb?


2017. máj. 30. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Nincs. És hívhatod is, ha úgy jobban tetszik.

Egy adat érdekli igazán. Az, hogy mikor engednek ki. A többi csak plusz, úgyis látja majd a papírokból.

2017. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Hogy megszuletett es melyik nap jossz haza. De inkabb hivd mert akkor rogton lebeszelhetitek mikor es hanyra menjen hozzatok.


Es ha elfogadsz egy tanacsot: ennel ezerszer komolyabb dolgokban kell majd onalloan dontened, napi szinten, kicsivel tobb onallosag es magabiztossag! ;)

2017. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Én ezt írtam volna (de nálunk azt kérte, hogy hívjuk):

Szia! Megszületett Barni. Igazad lett és nem óriás bébi, és a szülés sem volt olyan vészes mint amennyire féltem tőle. Jól vagyunk, vasárnap mehetünk haza. Üdv és a nevem


De a mi védőnőnk nagyon édes, közvetlen. És eszméletlen a memóriája. Nem hozzá tartozunk már, de mégis van, hogy őt hívom, ha olyan kérdésem van. Ha teljesen hivatalos a kapcsolat, akkor meg hivatalos SMS. Kedves xy! Megszületett xy, ezen a napon mehetünk haza. Üdvözlettel a neved

2017. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Külön kérte, hogy SMS legyen, telefonálni én is jobban szeretek, de ez van.

Ha írni kell valamit, órákig agyalok rajta :)

2017. máj. 30. 12:34
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Engem amíg szültem várt terhesgondozáson, hívott is, gondolom érdekelte várjon-e vagy nem megyek vagy mi van. Aztán én mikor láttam a nem fogadott hívást visszahívtam, hogy megszültem, annyi érdekelte melyik nap mehetünk haza. De ez sem jött össze, mert 2 nappal tovább kellett maradni, akkor már sms-t írtam, hogy mégsem mehetünk haza, majd jelentkezek. Aztán már csak a záróval a kezemben írtam neki, hogy megyünk végre.
2017. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom, azért kérte az sms-t, hogy mindenképp írásban meglegyen neki, mikor engednek ki (mert meg fog látogatni), és nem tudta, hol lesz éppen, ha hívod, és fel tudja-e írni.
2017. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
"Kedves Zsuzsa, 5-én megszületett Nagy László 3700g 55 cm-vel. Mindketten jól vagyunk. Várhatóan 8-án pénteken negyünk haza. Nagyné Enikő"
2017. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk kérte hogy sms-t írjak hogy a tp-es papírt le tudja zárni.megirtam mikor született mekkora és utána 4. nap ő hívottsmikor mehettünk haza másnap jött már a tp-s papirt is hozta
2017. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 jafnrétti ***** válasza:
43%
Egyik gyerek után se írtam sms-t. De a védőnő nem mondta, hogy milyen infóra kíváncsi? Mert ha csak azt szeretné, hogy értesítsd, akkor írj annyit, hogy megszületett a baba, jól vagyunk (vagy hát ahogy vagytok), előreláthatóan ekkor és ekkor mentek haza.
2017. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 p.szabina1223 ***** válasza:
49%
Én majdnem elfelejtettem értesíteni, úgy a harmadik nap jutott az eszembe. Felhívtam telefonon, megmondtam a súlyát, hosszát, nevét és a szülés módját (természetes, császármetszés).
2017. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!