Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A védőnőnek a szülés után...

A védőnőnek a szülés után kell küldeni SMS-t. Ilyenkor mit szokás írni?

Figyelt kérdés

Van erre valami sablonszöveg? :)

Azt is bele kell írni, hogy hány kg, cm, stb?


2017. máj. 30. 12:16
1 2
 11/14 jafnrétti ***** válasza:
21%
Tudom, hogy némelyik tajparaszt már akkor a pirosat nyomja, ha meglátja a nevem, de ez már szánalom a köbön tényleg... Nektek ez valami sikerélményt vagy szexuális kielégülést okoz, vagy mi a fene?
2017. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!!
2017. máj. 31. 13:40
 13/14 anonim ***** válasza:
38%
A kórház hivatalból köteles éretesíteni a védőnőt, miután megszültél. Nem is hallottam még ilyet, hogy sms-t kér arról, hogy megszültél.
2017. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 keszi88 ***** válasza:
12%

Azért kérjük az sms-t mert volt rá példa hogy már meglátogattam otthon az édesanyát és az újszülöttet de a kórházi értesítő még oda sem ért hozzám. (hétvége, munkaszüneti napok)

Mivel 48 órán belül meg kell látogassam őket az otthonunkban, jó ha tudom, melyik napon jönnek haza.

Üdv, Egy védőnő

2017. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!