Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova mentek babátokkal nyaralni?

Hova mentek babátokkal nyaralni?

Figyelt kérdés
Ötleteket gyűjtök. Főleg 6-12 hónap körüli gyerekek szüleit kérdezném.
2017. máj. 31. 16:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%
Sehova, nem lett volna nyaralás.
2017. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Júliusban, és augusztusban tervezünk nyaralni menni. Addigra a kislányunk 7-8 hónapos lesz.

Budapesten élünk. Minden évben mentünk wellnessezni, és ez idén sem marad el. Idén Keszthelyre megyünk, 3 napra. A szálloda nagyon baba-barát, tehát semmi akadálya. Augusztusban pedig Balatonra megyünk, a nagyszüleim nyaralójába, egy hétre, a nagyszülőkkel.

Jövőre pedig már elég nagy lesz a kislány, tehát valószínűleg külföldre is ellátogatunk.

2017. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%

Barátnőm kislánya másfél éves de még sehova nem mentek nyaralni, de amúgy sem nagyon mozdulnak ki.

Mindig megkér valakit hogy vigyázzon a gyerekre ameddig ő elintézi a bevásárlást, fodrászt, vagy valami kiruccanást.

Baba-mama klubban egyszer voltak eddig, de félti gyerekek közé vinni, nehogy elkapjon valamit.

Nem tudom ez mennyire túlféltés, de én nem bírnám eddig bezárva.

2017. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Mi 3 ejszakas wellness programot valasztottunk 7 honapos babankkal. Balaton kornyeken, bababarat szallodaban voltunk.

Nagyon szimpatikus volt a szemelyzet hozzaallasa, segitokeszsege, a hotel fel volt szerelve mindenfele babas cuccokkal (babakad, etetoszek, utazoagy, stb), illetve az utazokozonseg nagy resze is kisgyermekes csalad volt. Jo erzes, ha nem neznek ki, mert a kicsi esetleg idonkent nyoszorog reggeli kozben, vagy ket turnusban megyunk le vacsizni, mert az altatas nem jol jott ki idoben, vagy uszopelenkas babaval vonulunk be az elmenymedencebe.

Pozitiv elmeny volt, orulok, hogy kiprobaltuk. Nyar vegen ujra megyunk, de lehet akkor mar nagyszuloket is beszervezzuk, hogy picit kettesben is lehessunk majd. Illetve legkozelebb meg arra fogok figyelni, hogy a kicsit kulon legterben altassuk. Nalunk itthon is kulon alszik, igy nem vagyok hozzaszokva az 5 percenkenti motoszkalashoz. :-)

2017. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Mi most voltunk Gyulán egy nagyon szupi bababarat wellness szállodában. A nyarat meg nem tudom ☺
2017. máj. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Baranka ***** válasza:
94%
Igaz ovis gyerkőceim vannak de azért válaszolok :). Mi Orosháza-Gyopárosfürdőre megyünk majd nyaralni. (Hotel Corvus Aqua).
2017. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Olaszországba megyünk a 3 évessel és a 7 hónapossal. Min sokat utazunk, rendszeresen kimozdulunk a kicsi 6 hetes kora óta!
2017. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Horvátországba megyünk 2 évessel, tavaly is ott voltunk, és a Velencei tónál egy hosszúhétvégén.
2017. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kulfoldon elunk, ezert hazalatogatunk Magyarorszagra, es a kirandulast Keszthelyre tervezzuk (Hotel Helikon), aztan Visegradon megnezzuk a varat is. :)
2017. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
#9 vagyok, hat a hotel nem kirandulas, azt inkabb wellnessnek mondanam, szoval rosszul fogalmaztam :D
2017. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!