Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova mentek babátokkal nyaralni?

Hova mentek babátokkal nyaralni?

Figyelt kérdés
Ötleteket gyűjtök. Főleg 6-12 hónap körüli gyerekek szüleit kérdezném.
2017. máj. 31. 16:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
17, apartmanból is el lehet menni ebédelni, sőt mondok jobbat, mi oda kb csak aludni megyünk majd. Nekem ez tökéletes nyaralás, főnyeremény babám van, nagyon könnyű vele, nekem ez teljesen megfelel.
2017. máj. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
na még egyszer, 17 és 21es vagyok, és a 18nak írtam a 21es hszt :)
2017. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

3 gyermekünk van, 9 és 4 éves, illetve nyaraláskor 9 hónapos lesz a kicsi. Idén Kőszegen egy apartmant (egy teljes lakás) bérlünk 1 hétre, de voltunk már idén egy bababarát hotelben is még februárban. Én is csatlakozom ahhoz, aki azt mondja, kényelmes dolog egy apartman, megvan minden, ami otthon van, egyedül a reggelit fogyasztjuk el ott, a többit étteremben, így nem ránk marad a főzés.


Akinek több gyermeke van, figyelembe kell venni a nagyobbak igényét is, nincs olyan, hogy évekig nem nyaralunk a kicsi miatt, max. olyan helyet keresünk, ahol mindenki jól érzi magát.

2017. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Idén Balaton, apartmanban, 2 éves lesz a gyerkőc. Egyébként attól, hogy apartman, nekem sem áll szándékomban megfogni a fakanalat, megyünk étterembe enni. Tavaly Hajdúszoboszló volt a cél 1 évesen, mert nagyon szeret pancsolni, ott meg elég gyerekbarát az élményfürdő.
2017. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!