Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen volt először másfél év...

Gabszem kérdése:

Milyen volt először másfél év körüli babátokkal nyaralni, strandolni?

Figyelt kérdés
Mi most megyünk először természetes vizhez vele (Balcsi) 5 napra. Kicsit azért aggódom, hogy fogja bírni. Mit érdemes vinnünk? Vajon fog félni a víztől?
2013. júl. 9. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

nagyon fogja élvezni ne aggódj

az én 7 hónapos kisfiam úgy pancsolta a vizet hogy csak na

azért ordított mert ki kellett hozni a vízből

2013. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha szeret pancsolni, akkor valószínű nem fog félni. :) Mi is voltunk a Balcsin, akkor 10hós volt, de mi voltunk előtte a Tiszán is sokat. A miénk igazi vízimacska :) Kihozni nem lehet a vízből, csak este hiszti árán :) Aggódni nem kell. Úszópelus, törcsi, enni-innivaló. A strandra vigyetek száraz bugyit, hogyha kijön akkor ne pucérkodjon (bá a miénk meztelen volt még ennyi idősen) Játékok, meg mi vittünk félsátrat, mert ott aludtunk a strandon
2013. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem mind a kettő kisebb volt az első nyaralásán, a lányom 1 éves, a fiam 10 hónapos. Nagyon szerették a vizet, bár nem volt ismeretlen számukra, korábban is voltunk strandon és a kerti medencében. Hogy mit érdemes vinni, az attól függ, milyen helyre mentek, mennyire felszerelt. Mi vittünk utazóágyat, babakocsit, cumisüvegeket, forralót, bár nem kellett volna sok dolog. Hideg-meleg időre való ruhákat, játékot, homokozót ott vettünk, meg labdát. Vittük a beülős úszógumit, szokásos strandon dolgokat, pl. sátor. Ennivalót ott vettünk, van mindenféle bolt, Dm és hasonlók is, úszópelust ott vettem.

Az enyémek nagyon élvezték, nem volt gond. Most volt a fiam 22 hónapos, amikor másodszor nyaraltunk, a strandon semmi baja nem volt, jól érezte magát. De a víz még elég hideg volt, azt nehéz volt megértetni vele, hogy néha ki kell jönni. De szerencsére sok kisgyerek volt, jó kis játszó, így beletörődött, nem cirkuszolt sokáig.

2013. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tavaly voltunk 5 napot a Balatonon az akkor másfél éves ikrekkel.


A vízben nem lehetett elengedni őket, egyiküket én fogtam, másikukat apjuk. Első nap így is sokat nyeltek, aztán egyre jobban belejöttek, és persze nagyon élvezték.

Étteremben egyszer tudtunk enni, mert nehezen tűrték az ücsörgést az etetőszékekben. Bár otthon is etetőszékben ettek, ott valahogy mindig ki akartak mászni, mehetnékjük volt.


Nekem ez volt a legnehezebb az egész nyaralásban, hogy számunkra nem volt nyaralás, pihenés, mert a kicsik folyton menni akartak (nagy energiabombák), és még nem voltak abban a korban, hogy vissza lehetett volna őket hívni, parancsolni, nem volt semmi veszélyérzetük, szóval folyamatos figyelmet igényeltek.


Hogy mit érdemes vinnetek, az attól függ, milyen szállásra mentek, és ott mi van.

2013. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát a miénk is állandóan megy, de mégis vágyunk a környezetváltozásra... kell majd türelem az biztos.
2013. júl. 9. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
ha ketten vagytok egy totyogósra, azért az lényegesen könnyebb :) Jó nyaralást!
2013. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!