Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tavaly decemberben elvesztette...

Tavaly decemberben elvesztettem a terhességem! Azért élem most ezt meg? 18/L

Figyelt kérdés
5 hét 4 napos voltam,pont szilveszter éjjel volt mar késett egy bő hete(de am sem volt rendszeres soha)készültem elmenni otthonról és akkor egyszer csak hirtelen elkezdtem erősen görcsölni(nagyon fájt az alhasam)utána be kellet vinni ügyeletre és utána tudtam meg hogy terhes voltam(a baba apjának nem mondhattam el mert épp a barátnőjével töltötte a szünetet ugyanis velem csalta meg akkor)és utána volt egy komoly összetűzésem vele(azóta megszakadt a kapcsolat nagyon gusztustalanul beszélt velem és letiltottam)ez a dolog nagyon megviselt engem.A családomnak nem mondtam el végül mi volt az oka(mert ez akkor még nem derült ki csak pár nappal később ultrahangon amit ők nem tudtak)igy azt hitték csak erős menstruációm volt,azért gyengültem le..nagyon rossz ezt igy magamban tartani és mostanában elkezdtem félni attól hogy valami történik majd velem,olyan erősen hogy megkeserítette az életem,most kicsit már jobban érzem magam,de még most is azt mondom sosem akarok többet babát..
2017. jún. 3. 01:44
 1/3 A kérdező kommentje:
A legrosszabb talán az hogy a baba apujának nem is mondhattam el,igy a fájdalmat is csak egyedül nekem kellett elviselnem.
2017. jún. 3. 01:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress meg egy pszichológust (vagy más segítő szakembert); nem jó dolog ezt egyedül hordozni; és nem is kell.
2017. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vagy ha nem akarsz pszichológushoz menni akk egyszerűen egy barátnővel beszelgetetek át ezt
2017. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!