Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden gyerekes család kidekor...

Minden gyerekes család kidekorálja az otthonát decemberben? Vagy van még, aki csak fát állít, és annyi?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi csak fát szoktunk díszíteni és az ajtóra egy díszt rakunk.
2013. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én gyerek nélkül is dekoráltam,nyilván most valamivel több a "mesés"figura...nálunk ez alap volt mindig,így nekem is ez a természetes..

Szóval ezzel arra akarok célozni,h ez inkább neveltetés/egyéni igény,nem a gyerektől függ.

2013. dec. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs gyerek, mégis feldíszítjük a lakást az advent idejére (koszorú, néhány dísz, ablakokba fényfüzér).
2013. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen,de csak mert tetszik a Fiamnak :) nem bonyolítom túl,az ablakában van egy rénszarvas formájú fényfűzér,az ablakán pedig üvegfestékből mikulás,karácsonyfa (kapta egy rokontól). Ennyi. Talán majd jövőre tobb lesz,akkor már be lehet vonni őt is a készítésbe :)
2013. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

nálunk nincs semmi dekoráció...illetve vágtunk nagyobb fiammal 3 hópihét,azokat kitettük az ablakra,de ez erős túlzással sem nevezhető dekorációnak:))

A fánk meg kb 40 cm magas,lóg rajta majd kemény 10db dísz,gondolom a szaloncukor alatta lesz,úgyis mindig hamar elfogy:D

Férjem végig dolgozza a decembert,nincs is karácsonyi hangulatom...:/

2013. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én amióta az eszemet tudom ki volt dekorálva ilyenkor a ház, így viszem tovább ezt a hagyományt.
2013. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem dekorálunk, eddig sem tettük, most sem. Van egy ajtódíszünk, meg egy adventi koszorúnk. Ennyi. 24-én fát állítunk (arra vettem egy csomó új díszt).

Ja, meg mikulások vannak az ablakban.

2013. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi sem dekorálunk semmit.
2013. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én a gyerekek előtt is dekoráltam, és most is. Igazából évről évre egyre több díszünk van. Fényfűzérek, girlandok, ablakdíszek, koszorú, stb stb.
2013. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én a gyerekek előtt is dekoráltam. A teraszra girland, fényfűzér, az oszlopokra fények, bentre a lépcső korlátra szintén girland, az ablakokra körbe izzók, karácsonyi terítők...stb. Gyerekek óta fújunk az ablakokra hópelyheket, matricákat ragasztunk. Nagyon élvezik! :)
2013. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!