Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más kisgyerekes anyának is...

Más kisgyerekes anyának is ennyire telik az idő?

Figyelt kérdés
7 és 10 éves fiaim vannak. És nagyon visszasírom azt az időd, amikor még picik voltak. Most jött el az idő, hogy már a kisebbik is kezd önállósodni, már nem szereti pl. ha megfogom a kezét az utcán, már nem kell mellébújnom esténként, hogy elaludjon, már nem nyafog ha nem jöhet velem valahová, sőt nem is jön velem, ha megkérem se, inkább otthon maradnak.Szóval már "nagyfiúk". És ez olyan rossz.
2017. jún. 3. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is rosszul élem ezt meg. Próbálom meglátni a szépet benne, de hiányzik a kicsigyerek korszak.
2017. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nehéz, de mint szülő, azt kell észben tartani, hogy ez természetes. Fejlődnek. A másodikos kislányomat szeretem bekisérni a tanterembe, egészen a székéig, s akkor otthagyni, amikor már "biztonságban tudom" (gép van a lábán, ezért jobban féltem őt, mint egyébként. Mind a két lába beteg, felválltva kell hordania a gépet, első alkalommal beesett a tanterem ajtaján- ekkor az apja kísérte) , de rá kellett jönnöm, hogy így sem olyan esetlen, mint amilyennek tűnik. Sőt, már ő is kéri, hogy az ajtó előtt adjam át a táskáját és forduljak sarkon. Szerencsére még a búcsú puszi nem ciki neki :)

A legkisebb gyerek 4 éves, még nagyon "babás" ,szeretném sokat babusgatni, de ezzel nem lesz önálló. Így is egy kis hisztigép :)

A gyerekeimet nézve sokszor lesz nosztalgikus hangulatom, el sem hiszem, hogy lassan felvilágosítást igényel a nagyom, hisz nem rég még itt tipegett az apró lábacskáival és pisilte tele a szobát.... gyorsan nőnek, és nekünk hagynunk kell, hogy fejlődjenek.

2017. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!