Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik, ha egy kisfiúnak...

Tetszik, ha egy kisfiúnak hosszabb haja van? Maximum hány éves koráig tudnád elképzelni úgy?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 09:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kort nem tudok mondani. Addig nem fogom vágatni a haját, amíg azt nem mondják rá, DE SZÉP KISLÁNY a hosszú haja miatt.
2010. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy kicsi gyereknél nem tetszik. Régen nagyon tetszettek a hosszú hajú férfiak, de már az sem. De ez a hajnövesztés fiúknál nálam olyan kamaszos dolog.
2010. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem tetszik. Nagyon szép például a Kállói Molnár Péter kisfia is, de én aztán biztosan nem hagynám megnőni a haját. Egy kisfiú legyen igazi kisfiú. Az én babámnak szerencsére nincs ilyen gondja, szöszi tüsihaja van, de ha nagyobb lesz, akkor is tüsire fogjuk vágni.
2010. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek jól áll:) az én gyerkőceim bármennyire is szerettem volna hogy az apjuk göndör haját örököljék, mindkettőnek szögegyenes a haja mint az enyém. Na az bénán néz ki megnövesztve, úgyhogy mindig 2-3 centisre van nekik vágva, imádom, igazi kópé fejük van olyankor frissen nyírva:)

De a szomszéd csajszinak a kisfiának pl. göndör szőke haja van, eszméletlen cuki megnövesztve is, tisztára mint a Kisherceg:))

Ő pl. lenyírt frizkóval nem annyira helyes mint így a göndör hajával.

Persze a göndör haj ugye azért olyan hosszúra nem tud megnőni, mivel egyre jobban kunkorodik ahogy nő.

2010. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
utolsó vagyok, csak a lényeget hagytam le:)) szóval a szomszéd gyerek 3 éves és az én nagyobbik fiam is annyi. De a kicsinek is 7 hós kora óta vágjuk a haját. Most 13 hós.
2010. máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A mi kisfiúnknak is le akartuk vágni a haját, amikor elkezdett göndörödni neki, így hanyagoltuk az ollót :))) 14hónapos, szőke kék szemű és olyan aranyos kis fürtöcskéi vannak, hogy amíg nem zavarja nem vágjuk le:)
2010. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen.Az én 2 éves kisfiamnak loknis szőke haja van,eszem ágában sincs levágatni.Igaz,sokan nézik kislánynak.Ezt én úgy próbálom kompenzálni,hogy nagyon fiúsan öltöztetem.De ameddig nem zavarja nem vágatjuk le(a férjem is ezen a véleményen van)
2010. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Kisgyerekkorban nem tetszik. Olyan 8 éves kortól fokozatosan félhosszútól. Olyan 14-15 évesen már lehet mellig érős, addig még tetszik, alatta már nem annyira. Egyenesen a legjobb, de az se baj, ha göndör. Viszont fiún a hosszú, hullámos hajtól a hideg ráz. Nagyon tetszenek a hosszú hajú srácok. *-*
2010. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 hónapos koráig nem vágtam le a kisfiam haját, szép loknis volt neki. Sokan megjegyezték milyen szép kislány lenne. Akkor levágtuk neki tüsisre, de csak azért, hogy egyenletesen nőljön tovább. Megint növesztjük.

Szerintem vannak kisfiúk akiknek jól áll a hosszú haj, vannak akiknek nem. Ez nincs korhoz kötve.

2010. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem teszik, az enyém 14 hónapos és kb. 7 hónapos korától vágom!
2010. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!