Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok az ovisomnak és a...

Ajánlanátok az ovisomnak és a bölcsisemnek magas faktorszámú napvédőt, amely ráadásul illatos is?

Figyelt kérdés
Imádom az illatos naptejet, napvédő krémet, örülnék, ha ilyet tudnék venni, de a DM-es saját márkás termékek nem illatosak, sőt, mintha picit büdösek is lennének. Persze, az sem lenne rossz, ha nem aranyárban kellene vennem, de tudom, hogy ezeknek brutál áruk van. Minden ötletet szívesen fogadok.
2017. jún. 6. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

[link]


Mi ilyent használunk. Nem erős az illata, de kellemes. Ami nekem még fontos volt, hogy UVA és UVB ellen is véd.

2017. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Hadd fordítsam le: tehát direkt irritáló, allergizáló naptehet keresel a gyerekedre?

Nagy gratula! Vastaps! :)

2017. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az pozitív, ha nem illatos.

Mi Niveát használunk. 50-es, vagy gyerek, de az is 50-es. Szóval nem tudom, mi a különbség a kettő között :)

Szokásos naptej illata van, nem kókuszillatú, de nem is büdös.

2017. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ja igen, az nagyon fontos, amit az első írt.

Én egyszer (igaz magamnak, nem a gyereknek) találtam egy nagyon finom illatút, aztán amikor elolvastam, akkor láttam, hogy nem véd UVA és UVB ellen is.

2017. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi a Rossmann 50+ saját márkást használjuk szerintem jó az illata is.
2017. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket. Mivel egyáltalán nem érzékeny a gyermekeim bőre, bátran merek illatosított mosószert, öblítőt is használni. A fürdetőjük is illatos, a DM levendulaillatú terméke.

A bölcsiben és az oviban kenték már be Őket udvari játék előtt, és azoknak a naptejeknek nagyon finom illatuk volt. Gondolom, ott azért nem tezsnek Rájuk olyat, anmi veszélyeztetné az egészségüket. Köszönöm a tippeket, utolsó, megnézem a Rossmannban!

2017. jún. 6. 13:35
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi ilyet használunk. Azt írják, hogy illatanyag-mentes, de azért mégis van egy kis kellemes illata. (Ráadásul nagyon sokáig elég, két gyerkőcőt több, mint egy hónapig kentem egy flakonnal napjában többször is)

[link]

2017. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg kérdezd meg az oviban ott mit kentek rájuk-bár az engedélyed nélkül nem kenhetnének rájuk semmit.
2017. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ambre solaire-nek isteni illata van.
2017. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hawaiian Tropic. Kókuszillatú.

30+ éve használom magamnak és a gyerekeimnek is (25 éves a legnagyobb).

2017. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!