Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő aki nem akar...

Van itt olyan nő aki nem akar gyereket? Miért döntöttetek így?

Figyelt kérdés
Leírnátok a korotokat is?

2017. jún. 8. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

28 vagyok.

A környezetemben minden nő egyedül maradt a gyerekkel. Nekem is több kapcsolatom ért véget azért, mert megcsalt a pasi.

Mivel nekem nem az a cél, hogy egyedül neveljek gyereket, és még engem köpködjenek, így ezt a bulit kihagyom. Egyszerűen nincs hűséges, megbízható férfi. Csak idő kérdése, hogy mikor lép félre, vagy hagy ott a húsba, mert rájött hogy nem akar mégse gyereket.

Ma egyedül álló anyának lenni szégyenletes és lenézett. Nem kell az álszent duma, láttam, hogy mit kapnak szembe és a házuk mögött.

2017. jún. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok, ne egymást csösszétek. #1-es köszi a választ
2017. jún. 9. 08:10
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj 1-es de hidd el van normàlis pasi. Jól kell választani.
2017. jún. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

nem akarok, nem szeretem őket, kimondottan idegesítenek, szeretem a kényelmes életet, akkor kelni amikor akarok, oda menni akkor amikor akarok, magammal foglalkozni

és van párom

28N

2017. jún. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
22 vagyok. Tudom, tudom, még nagyon fiatal, de már jópár éve tudom, hogy nekem nem kell gyerek. Idegesít a gyereksírás, nem akarok leülni és játszadozni vele, ugyanis hamar megunnám, nem akarok szoptatni, már csak a gondolata is undorít, ez a helyzet a pelenkázással is, nem akarok éjjelente felkelni a gyerek miatt, nem akarok feladni semmit. Betegesen rettegek a szüléstől, a terhességtől, meg minden egyébtől, ami ezzel jár.
2017. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ki nem állhatom a sok hisztis, elkényeztetett, követelőző, hálátlan kis hülyegyereket. Persze van kivétel is, de a mai világban nagyon nehéz normális gyereket nevelni. Ha nem a szülők rontják el, akkor a környezet. Pl a sok tini ribi között nem menő tisztességes lánynak lenni. Az is ciki, sőt b.z.s, ha nem jár a fiú rendszeresen kocsmázni a haverokkal. Én ilyen világba nem akarok gyereket. Nem vágyom se ribire, se funkcionális alkoholistára. Tényleg sokat számít a környezet. Az otthonon kívül az egyik meghatározó szocializációs közeg az iskola. Amúgyis több az ember, mint kéne. A Földünk nem bír el ennyi élősködőt. Én ugyanis az embert annak tartom. Nagyon durván felél mindent és rettenetessen pocsékol. Lásd pl Vegasi fények, erdők kiírtása szórólapokért. Rengeteg hülyeségre pazarol az ember. Ráadásul hobbiból öl. Vannak ilyen vadászok. Nincs olyan állat az emberen kívül, ami nem evés céljából öl.
2017. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

"Egyszerűen nincs hűséges, megbízható férfi. Csak idő kérdése, hogy mikor lép félre, vagy hagy ott a húsba, mert rájött hogy nem akar mégse gyereket. "

Lehet számodra nincs - ami miatt nem ártana magadban is keresni a hibát -, de iggenis vannak hűséges, megbízható, családszerető emberek. Pl apu is az. Szóval igenis VAN ilyen férfi. Ha nem tapasztalod, akkor veled van a baj.

2017. jún. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem taszít a terhesség, szülés és a szoptatás, kakis pelenkák gondolata is.

Fontosabb lenne számomra egy jó párkapcsolat mint hogy anyává válhassak. De sikerült olyan férfit találnom akinek minden álma egy gyerek, úgyhogy még lehet beadom a derekam... Habár nem szívesen.

Nem vagyok türelmes típus, nem bírom a hisztiző gyerekeket, idegesít a sírásuk, az ordítás, a trappolás...

Valamint tanultam gyermeknevelést és tudom mennyi minden múlik a szülőn, és félek hogy elrontom.

24l

2017. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 egy csomó macskaféle, főleg a házimacska is játékból vadászik rengetegszer.
2017. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább úgy kellett volna kiírnod a kérdést, hogy 30-40 év fölöttiek válaszoljanak. Huszonévesen még rosszul voltam a gyerekektől, eszem ágában nem volt szülni, de még a házasság gondolata se foglalkoztatott, pedig már együtt voltunk a férjemmel. Sokat utaztunk, stb. 30 éves korom után jött az érzés, hogy valami hiányzik, és egyre jobban érdekeltek a gyerekek. Azóta van egy tündéri kislányunk :)
2017. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!