Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik az a mese/rajzfilm,...

Melyik az a mese/rajzfilm, amit a gyereketek imád, nektek meg a hátatokon feláll a szőr már a főcím zenéjétől is?

Figyelt kérdés
Kérlek, írjátok meg, hány éves a gyermek, és milyen nemű, ha még ezt megkérdezhetem.
2017. jún. 9. 20:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Dóra a kis felfedező.

2-3 éves kora között volt érte megőrülve. Még mindig a hideg ráz, ha csak a szinkronhangot meghallom.

2017. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%

Dóra a felfedező

Bogyó és babóca

Peppa malac

2017. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%

Bogyó és Babóca

Dóra a felfedező

Spongyabob

Dínó vonat

2017. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Bogyó és Babóca, Mása és a medve, Thomas a gőzmozdony

3 éves, lány

2017. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
15%

Csak mert nem vagyok gyerek, és könyvből is mesélhetem,.., pl a bogyó és baboca.

A peppa malacot nem ismeri mert csak rossz szinkronosat találok, igy azt nem mutatom neki, pedig érdeklődve figyeli


Legjobban a kerek mesétől ver ki a víz mert minden dalt ugyanaz az énekes, ugyanazon a verselő hangon énekel. A gyermek szereti pedig, néha a busz kereke dalt beteszem.


De engem kb a babaaltato lullabies zenén kívül minden kisgyerekmese/zene fáraszt.

Ha nagyobb lesz, pl a verdákba belenézve is, már könnyebb lesz :)


3 éves a kisebb, igazábol még nincs nagy repertoárja. Ujabban a vizipokot kapja néha, ill keresem még az egyszerűbb meséket, nincs sok ötletem.


Anno a teletobbiest próbáltam, de az nem magyar :(

2017. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Mikegér játszótere. Tényleg, el tudja nekem valaki magyarázni, hogy miért beszélnek a rajzfilmekben vinnyogó fejhangon? Tán ezzel akarják elérni, hogy a szülők korlátozzák a mesenézéssel töltött időt? Vagy a gyógyszergyárak szponzorálják a mesecsatornákat? :)
2017. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%

Nekem tetszenek a gyerekmesék, csak Peppával nem tudok kibékülni. A többit szívesen dúdolom én is.


Bogyó és babóca a kedvence volt vqgy egs évig. Manapság mindig másikat szeret, 3 éves. Caillou, Pocoyo, Mása és a medve, Dóra, Bori meg egy rakás másik mese épp az aktuális kedvence, ezeket szívesen dúdolom.


De valahogy az egész Peppa mese nekem nagyon ellenszenves. Sokszor csúnyán viselkedik benne a főszereplő, ami jónak van beállítva.

2017. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%

Bogyó és Babóca!!!!

2,5 éves lány

2017. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Kerekmese. A dalok is, és a mesék is. A hieg ráz a nő ének- és beszédhangjától egyaránt, és a rajzok is borzasztóak.
2017. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%
Nekem ilyen nincsen, 3 és 5 éves lányok
2017. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!