Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 21 hónapos kislányom szemébe...

21 hónapos kislányom szemébe közelről homokot dobott egy fiú a játszótéren (Pécs, Közt. Tér). Milyen veszélyekkel járhat ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bő vízzel mosd ki neki. Ha bepirosodna, mutasd meg orvosnak.


Bár gondolom most nagyon dühös vagy, ezért is írtad ki a játszótér helyét, de hidd el, ilyen még sokszor fog történni. Véletlenül is megtörténik, nem is figyelnek oda sokszor a gyerekek, hogy pl. a lelkes árokásás közben valaki másra lapátolják a homokot. Vagy akár saját magukra, az én lányom pl. állandóan saját magának hullatja a homokot szemébe.

2010. máj. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A köztéren most zsír új játszótér van, nem hiszem, hogy nagyon piszkos lenne még a homok. Szóval úgy értem, hogy se kutyakaki, se semmi ilyesmi nem lehet benne (szerintem).

Ha ez az én fiammal történt volna, én kamillateával mosnám le lefekvés előtt, az nyugtatja. Ha gondolod, holnap mutasd meg orvosnak, ha piros (marad), akkor meg főleg.

2010. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. ez 4-5 napja történt, nem ma.

azért írtam ki a kérdést, mert az egyik ismerősöm nagyon megijesztett, hogy a a kutya-, ill. macskaürüléktől tele van a homok veszélyes bacikkal, amitől akár meg is lehet vakulni.... hát, ez nem nyugtatott meg...

szerintetek mennyi erre az esély?

2010. máj. 18. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi. Ha érzékeny a szeme, akkor lehet kötőhártyagyulladás, az Brulamycinnel szokták kezelni, nem nagy ügy, ne aggódj!
2010. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi. kicsit megnyugodtam! :)
2010. máj. 20. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!