Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevet válasszam?

Urban Era kérdése:

Melyik nevet válasszam?

Figyelt kérdés

A családnév a Nagy. Amik tetszenek: Natasa, Natali

Amina,Golda,Zina,Seila,Mínea

Fiú: Ruben, Eliot,Kadosa, Konor,Zénó, Zétény, Zente, Lévi

Szeretnék masodik nevet is, akinek van kedve es ideje jatszhat paroztatos jatekot :DD Nem muszaj csak az altalam leirtakbol:) Remelem kapok egy kis segitseget



2017. jún. 13. 12:19
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
59%
Ez kamukérdés, ugye? Nyugtass meg lszi! :) :) Eliot :) Konor:) jajdejótröhögtem :) :)
2017. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:
Angliaban elek es a gyerekem is ide fog szuletni szoval egyertelmu hogy angolos neveket szeretnek, az en nevem Erika de meg azt sem tudjak rendesen kimondani. Ja es a Natali beceneve is Nati , Natko mint a Natasa
2017. jún. 13. 21:54
 33/56 anonim ***** válasza:
60%

És ezt az apró részletet miért nem írtad bele a kérdésbe? Meg miért magyarosan írtad ki a neveket? Ugyanis Angliában nem ezzel az írásmóddal adják hanem a normálissal.

És ja, Angliában nagyon nagyon jó lenne a Zétény és a Zente, ami abszolút kimondhatatlan számukra.. valamiért azt érzem ezt csak most gondoltad ki.

2017. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
73%
Nekem van egy Angliai barátnőm Erica, és simán ki tudja mondani mindenki a nevét. Angliában is teljesen átlagos, gyakori név az Erica.
2017. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
60%

Nekem kanadai rokonaim vannak, majdnem mindenki. Nem anglia, de a nyelv ugyanaz. Nagyon sok Erika van, és senkinek nincs problémája vele.

A Kadosával viszont lenne.

Angol nevek közül az Amy, Emily, Molly, Laura, Hannah, Josephine

Jonah, Matthew, Nathan, Sean, Seth, William, stb. tetszenek nekem. Neked nem biztos, de írtad hogy írhatunk mást is.

2017. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
Minea, Ruben
2017. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:
Igen valoszinu most gyorsan kigondoltam hpgy Angliaban elek :DD nem kotelezo hinni. Hat ha hiszitek ha nem nehezkes mondjak ki az Erikat,hatszor visszakerdeznek nem jol ejtik stb. De nem is errol szol a kerdes.
2017. jún. 14. 09:37
 38/56 anonim ***** válasza:
63%
Akkor mondd már el, Anglia melyik részén nem bírják kimondani az Erika nevet de a Zétényt igen, és írják K-val a Connort!!
2017. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
64%
meg egy t-vel az Eliottot, meg i-vel a Natalie-t, valamint nem Lévi hanem Levi(liváj)a Natasa is Natasha. Tudom, mert mi is éltünk kint, Erica barátnőmmel közös lakásban:-D
2017. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:
Istenem mindegy milyen kerdest tesz fell as ember as valakinek sose lesz jo:DDDD elszorakozok rajtad
2017. jún. 14. 12:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!