Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor jon a baba adokartyaja?

Mikor jon a baba adokartyaja?

Figyelt kérdés
Ket honapos mar a baba de meg nem jott meg.
2017. jún. 15. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Január óta várjuk.
2017. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindkèt gyerekemnèl bőven 2 hèten belül megjött
2017. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én babám tegnap volt 3 hónapos, de még nem kaptuk meg.
2017. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél volt vagy 2 hét. A második gyereknél akkor jött be az új adókártya, majdnem 14 hónapos volt amire megérkezett. A harmadik december közepén született és január második hetébe kaptuk meg.
2017. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

7 hetes a lányom, de még nem kaptuk meg. Igazolást kértem a NAV-tól, hogy az adókedvezményt igénybe tudjuk venni, ne majusban kelljen visszamenőleg bohóckodni.

2014-ben 3 hét alatt kiküldték.

2017. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
már elmúlt 3 hós, mikor megjött..
2017. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém 2,5 éves. Még mindig várom az adókártyáját.

Természetesen megkerestem a hivatalt. 2 hetes korában kipostázták, SIMA!! (nem ajánlott) levélként. Felajánlották, hogy 6000 Ft-ért csinálnak másikat. Ennél a pontnál borítottam rá majdnem az asztalt az ügyintézőre!

Végül ingyen felírta egy fecnire az adószámot, én meg lelamináltam. Most ez az adókártyánk.

2017. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A lányomnak 5 hónaposan jött meg az adókártyája.
2017. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!