Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor megszületett a gyerekete...

Mikor megszületett a gyereketek, akkor mi volt, vagy mi lett volna az az eszköz, vagy valami, ami nagy segítség lett volna, és nagyban megkönnyítette volna a dolgotok?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék venni, ami hasznos, pénz nem számít, de szeretném megkönnyíteni az első évet vele. Akár játszószőnyeg is lehet, vagy bármi hasznos.
2017. jún. 15. 16:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

Mi sokmindent kipróbáltunk, rezgőszék, játszószőnyeg, anyámkínja, de semmi nem vált be, mert a gyerekem nagyon bújos volt babaként, én kellettem neki, az érintésem és a cici, nem más tárgyak.

Az ilyen babáknak találták ki a hordozókendőt. Én képtelen voltam megtanulni használni, de akik használták azok istenítették. Valszeg nekem is megkönnyítette volna az életem, és ha megtanulom a hátamra felkötni a babát, hogy nem esik ki közben, akkor még tudtam is volna házimunkát végezni, főzni.


De ha olyan babát dob a gép, akinek tök mindegy minden, csak kapjon enni, inni azt jól van, akkor elég neki valami bizbasz, ami lóg felette, és ellesz vele.

2017. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az adamo-hinta, olyan volt mintha az égből küldték volna:-D Hasfájós, nyűglődős, keveset alvó babám volt, aztán vettünk egy ilyet. Utána, mintha elvágták volna. Ha fájt a pocakja beleraktuk, és egy-két percen belül elcsendesedett, valamint képes volt órákat végigaludni egy hang nélkül.
2017. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így utólag az elektromos mellszívó. Kézi volt,8 hónapig fejtem. Ezt mondjuk nem lehet tudni előre,hogy kell-e majd.
2017. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hordozókendő. Sajnos csak kb 3 hónapos korában szereztük be.
2017. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hordozókendő tényleg jó dolog. elsőnél még nem volt, cipelhettem egész nap, másodiknál már vettem, mert jókat hallottam róla, nagyon szerettük.


Ezen kívül leginkább egy házirabszolgára lett volna szükségem :D

2017. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem az,ha valakire rábízhattam volna amíg alszom :)

Lehet,hogy ha közel álltok az anyukával egymáshoz,akkor pár "alváskupon" jól jönne :)

Az eszközök egyik babánál bejönnek,a másiknál nem.

2017. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Adamo- hinta és elektromos mellszívó.
2017. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Robotporszívó, mosó szárítógép
2017. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
hordozókendő (ha nyára baba, akkor inkább szövött, a rugalmasban megsültök) adamo-hinta, pihenőszék :)
2017. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hordozó kendő, elektromos babahinta ( újszülött kortól)

Mind kettőt csak 2 hónapos korábban szereztem be. Kár :(

Nagyon hasznosak voltak, és megkönnyítették a napjainkat

2017. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!