Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ablakból ordít, nem dolgozik....

Ablakból ordít, nem dolgozik. Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Mivel itt a nyár több szülőtől is láttam már,hogy reggel lemegy a gyerek,este meg kiordit, hogy "xy gyere fel".A másik meg amikor a ház előtt ülnek a gyerekkel még este 9-10 körül is,egy flakon víz mellett.Tényleg ennyi a "nevelés"? Meg tök apolatlanok is sokszor.
2017. jún. 15. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Szép kis környéken lakhatsz...

Mellesleg te is marhára ráérsz?

2017. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Most mi van ? Nem telik mindenkinek arra, hogy Kubába verje a ..csáját mert nyár van.
2017. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Elfelejtetted kiírni a szokott hülyeségedet, hogy "a mi pénzünkből.":D Egyébként ma még iskola volt, úgyhogy hallucinálj valami mást.
2017. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja bocs, az a hibás, aki megteheti, hogy nem trógerel az utcán.
2017. jún. 15. 20:56
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Addig örülj amíg csak víz van mellettük és nem egy üveg bor. Kádár időbe mit gondolsz, hogy teletek a nyarak lakótelepen ? pont így, sárga pad a panelok előtt ott ültek reggeltől estig a lakók és trécseltek, a gyerekek meg marhultak a környéken. Sötétedéskor a szülők kiabáltak ki az ablakon, hogy lehet haza húzni.
2017. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
És mi a baj ezzel? Ez a normális! Nem pedig az, amikor a szülő leszarja hol van a gyereke, meg piálnak, drogoznak.
2017. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Üljön a tv előtt vagy facebookozzon inkább?
2017. jún. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Dögöljek meg ha értem,hogy mi azzal a probléma,ha valaki kinnt van a gyerekeivel egy flakon víz társaságában. Kérdező! Foglalkozz a saját dolgaiddal, az ilyenekből lesznek a rossz indulatú pletykás vénasszonyok/vén emberek.
2017. jún. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fatal_3rror_ válasza:
100%
Én sem értem hogy mi ezzel a probléma...
2017. jún. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább söprögess magad körül! Mi közöd hozzá, hogy más mit csinál? Feltünési viszketegséged van? 😃 Menj el dolgozni ha ennyira zavar más élete vagy költözz be hozzájuk 😃 Úgyis úgylátom unalamas az életed 😉
2017. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!